SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

duza redukcja, potrzebna pomoc :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2443
ja tylko zameldowac ze zyje, ale nie pisze bo nie ma o czym, reka ostatnio mocno mnie zabolala az sie przestraszylam, wiec chodze w jakiejs opasce i nadal smaruje konska mascia, niby troche lepiej ale w poniedzialek rano sie autentycznie przestraszylam
wiec trening niedokonczony, bylam za to 2 razy na basenie
miska trzymana wedlug nowego rozkladu, w poniedzilek caly dzien jadlam barszcz z duza iloscia burakow i fasoli z ziemniakami (troche) i miesem a oprocz tego odzywka bialkowa, olej kokosowy i marchewka i hummus
dzis garnek curry z piersia z indyka plus 100gr jogurtu greckiego z ryzem brazowym zjedzony w malych porcjach 5 razy do tego odzywka bialkowa, olej kokosowy i marchewka
ryz wciskam w siebie na sile bo dla mnie to sa straszne ilosci, wczesniej ziemniakow, ryzu itd to jadlam sladowe ilosci
ale przyzwyczaje sie ;)

Zmieniony przez - Teeija w dniu 2012-11-06 22:18:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2443
hej
nie pisze bo nie ma o czym pisac, reki nadal boje sie uzywac, ale chodze na basen dzis nawet troche pomachalam nogami na maszynach ale bez rozpiski, mysle ze w niedziele normalny trening sprobuje zrobic, jeszcze zalezy od tego co mi w sobote powiedza na temat reki

jem wedlug rozkladu ale trudno mi sie przestawic na taki rozklad naprawde, dawno nie jadlam tyle wegli i jestem objedzona ryzem szczegolnie, jem minimum 5 posilkow staram sie 6 ale nie wiem jeszcze jak to wszystko organizowac tak zeby byla rowna ilosc bialka i wegli w kazdym posilku wiec poki co robie sobie garnek curry z piersia z indyka i jem z ryzem rozlozone jak najrowniej na te posilki, albo gotuje garnek zupy z duza iloscia warzyw i miesiem i tez w miare rowno staram sie rozkladac na 5-6 razy :) wiec tak jem takie rzeczy plus jak nie dam rady z powodu czasu itd to jeden posilek to odzywka bialkowa z olejem kokosowym, albo costam innego

to tyle u mnie, glupio mi pisac jak tak nic sie nie dzieje no ale pisze zebyscie wiedzialy ze nie znikam i nie poddaje sie i nie olewam :)

miska z dzis i na jutro


(posilek 1 to zupa rozlozona na 4-5 razy)






wychodzi mi malutko tluszczy przy tym rozkladzie bo 60-65, wczesniej jadlam 80 lub troche wiecej, ale to teraz tak ma byc rpawda?

Zmieniony przez - Teeija w dniu 2012-11-08 13:50:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2443
musze przyznac ze mam problemy z ukladaniem tej miski, jak robie jakies jednogarnkowe dania typu curry z indyka z ryzem albo zupa, plus ewentualnie 1 dodatkowy maly posilek to jakos to wychodzi, ale dzis jak jestem w domu wiekszosc dnia to myslalam ze sprobuje normalnie posilki zrobic, ale nie mam pojecia jak! kalorycznosc taka jak zadana, rozklad nie do konca, 5 posilkow zamiast 6 bo nie dalam rady wiecej porozkladac (obli moze byc 5 zamiast 6?), wrzucam moze ktos podpowie co jeszcze mozna pozmieniac
albo, kojarzycie moze kogos kto ma podobna kalorycznosc (nie koniecznie rozklad) i tez je po 6 posilkow, zebym mogla cos podpatrzyc?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Ważniejszy jest rozkład od kaloryczności i to rozkładu pilnuj Posiłek nr 2 możesz spokojnie na 2 części podzielić. Część boczku z rana możesz dać wieczorem. Kombinuj i przeglądaj dzienniki - dziewczyny w jednym dzienniku mogą mieć różne rozkłady

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
Ja na rzeźbie najpierw dzieliłam ilość białka na 6, potem układałam np podwójne śniadanie, które dawało 2 porcje białka, obiad na 3 no i kolacja 1. Rozdzielałam odpowiednio ww oraz w miarę równomiernie tłuszcz.

Potem wystarczyło podzielone porcje jeść co 3h. To pozwala oszczędzić sporo czasu (robisz 3 dania, jesz 6 posiłków). Myślę, że Ty możesz tak samo zrobić z węglowodanami.

Przepisy znajdziesz w Kuchni Ladies, nie masz jakiegoś skrajnego rozkładu żeby trzeba było bardzo kombinować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2443
dzieki za podpowiedzi
pewnie nie jest to takie trudne jak mi sie wydaje tylko to zupelnie nowe dla mnie wszystko wiec troche czasu zajmuje zanim to ogarne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2443
reka juz chyba ok, na silowni mam spotkanie pol godzinne z trenerem, teoretycznie to spotkanie powinno byc przeznaczone na ulozenie nowego planu treningowego ale powiedzialam ze mam swoj plan, wiec chce te pol godizny przeznaczyc na to zeby koles pochodzil za mna po silowni i zobaczyl czy wszystko dobrze robie ;)
ale powiem szczerze ze obawiam sie ze niestety znow bede musiala zejsc z ciezarami, na poczatku dokladalam i dokladalam bo to chyba byla jakas dziwna ambicja, od jakiegos czasu probuje sie skupic na jakosci ruchu bardziej ale zobaczymy co mi z tego wychodzi, w kazdym razie mozliwe ze ciezary beda jednak mniejsze ;p
miska na dzis, postaram sie z 2 ostatnich posilkow zrobic 3


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2443
bylam na spotkaniu z tym trenerem, wydawal sie sensowny i jestem zadowolona, podpowiedzial mi jak zawieszac na maszyny obciazenia do sztangi zeby dokladac sobie np po 2.5 kilograma jak skok o 5 to za duzo ;) ja probowalam kiedys z hantlami ale mi spadaly
troche musialam zmniejszyc obciazenie ale mniej niz myslalam
rozpiska niedokladna bo nie zapisywalam wszystkiego jak z nim gadalam, ciezary pamietam ale nie ilosc powtorzen
ale ogolnie pierwsza seria to 15 powtorzen, druga 10-15, 3 6-10

1. Rozpiętki ze sztangielkami na ławce poziomej 8kg, 8kk, 9kg
2. Wyciskanie sztangielek leżąc na ławce skośnej 9kg, 10kg, 12kg
3. Przyciąganie drążka wyciągu górnego do klatki nachwytem 25kg, 40kg, 42.5 kg
4. Wyciskanie sztangielek siedząc
5. Prostowanie tułowia na ławeczce 3x 15 cc
6. Uginanie ramion ze sztangielkami (naprzemienne) 6kg, 7kg, 8kg
7. Prostowanie ramion na wyciągu 15kg, 15kg, 17.5 kg
8. Prostowanie nóg siedząc 35kg, 40kg, 45kg
9. Uginanie nóg siedzac 30kg, 30kg, 32.5kg (tu sie okazalo ze przy 35 pomagalam sobie stopami, blokowalam stopy i dlatego czulam mocno lydki a nie uda)
10. Przywodziciele na ginekologu 45kg, 50kg, 55kg
11. Odwodziciele j.w. 45kg, 45kg, 50kg
12. rotary calf 45kg, 45kg, 50kg

podpowiedzial mi kilka rzeczy, ze bicep curl moge robic oparta plecami o sciane na lekko ugietych nogach wtedy nie bede sobie pomagala 'dyganiem' :) chociaz 9kg to bylo za duzo mimo wszystko

pokazal mi tez cwiczenie na brzuch ktore moge robic takie lajtowe z pilka lekarska

powiedzial ze rozpietki robie dobrze ale moze mnie nakrecic nastepnym razem jak sie spotkamy na silownin wiec bede ze soba zabierala aparat na wszelki wypadek :P

aa i przy wyciskaniu siedzac ja nie czuje ramion w ogole, zaczynaja mnie bolec przedramiona, wiecie dlaczego tak? widzialam filmiki na youtube i robie ok, on tez powiedzial ze robie dobrze i nie wie dlaczego nie czuje ramion tylko przedramiona, ale moge zamiast tego cwiczenia robic arnoldki. moge? ;)

Zmieniony przez - Teeija w dniu 2012-11-11 18:45:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2443
jestem mocno zabiegana ostatnio wiec nie nadazam wrzucac rozpisek regularnie, ale wieczorem wrzuce trening z wczoraj, dzis rano bylam na basenie
trzymam rozkladu w misce chociaz w poniedzialek wypilam 2 lampki czerwonego wytrawnego
jem od poniedzialku to samo czyli curry z indyka z brazowym ryzem, bo tak mi nalatwiej rozkladac bialko i wegle po rowno na posilki ale nie moge sie przyzwyczaic do tych wysokich (jak dla mnie przynajmniej) wegli - caly czas jestem nadeta, dzis rano w obwodach bylo tyle samo co 10 dni temu :\ mimo ze cwicze regularnie i zadnych odstepstw od rozkladu oprocz 2 lampek wina
przejedzona sie po prostu czuje i nadeta!
i do tego strasznie malo tluszczy mi w tej misce, bo przy tym rozkladzie i kalorycznosci wychodzi 60gr z czego 10gr przeznaczone na olej kokosowy :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc potrzebna od zaraz, ukierunkowanie.

Następny temat

Czy to ma sens??????

WHEY premium