SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

duży dyskomfort , ból mostków

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9550

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
Witam panowie mam problem , mam pracę siedzącą po 11h strasznie bolą mnie mostki ( jeden zaczął strzelać ,wyskakiwać jak się schylę ) nie wiem co mam robić z tym , byłem u fizjoterapeutki kazała mi robić takie skłony i ćwiczenia o nazwie Core , robię je już ponad miesiąc i nic macie jakiś pomysł co z tym zrobić ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19
Witam. Odświeżam temat bo niema sensu zakładania nowego. Mam pytanie do autora. Czy coś się zmieniło w tym stawie mostkowo obojczykowym?Czy jest poprawa?Mam taką samą przypadłość,która mi nie przechodzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Był czas, że mi się mostek też przesuwał - strasznie wredne i dyskomfortowe uczucie. Nie boli, ale uczucie nieprzyjemne. Jak wskakiwało wszystko na miejsce to było ok. Osobiście naruszyłem sobie mostek w trakcie remontu mieszkania - jedną ręką coś bardzo mocno ciągnąłem do siebie a drugą jednocześnie odpychałem się - no i trachnęło. Potem przeskakiwało mi przy leżeniu na boku, w trakcie kaszlu lub kichania. Przeszło samo - nic specjalnego nie robiłem poza normalnym treningiem takim jak wykonuję co tydzień.

Tobie polecam również normalny wszechstronny trening oraz dbanie o nie garbienie się, nie skręcanie itp.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Kierunek lekarz, później fizjoterapeuta.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
lekarz powiedział żebym nie ćwiczył bo to głupota a fizjoterapeuta zalecił mi ćwiczenia które wykonuję i nie ma spektakularnych rezultatów , a co sądzisz o spaniu na boku ? czy nie obciąża to bardziej obojczyków ? ( niestety śpię na boku przeważnie na ręcę poduszka pod rękę i lulu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Skoro boli to coś jest nie tak - a co to sam szukaj przyczyny. To nie jest forum jasnowidzów i wróżek.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
szukam i nadal nie mogę ogarnąć tego , a od czego jest to forum do doskonale wiem :) założyłem temat z myślą że ktoś miał podobny problem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 10018 Napisanych postów 30358 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728595
Ogólnie to namieszałeś...
Człowiek nie ma dwóch mostków..:)

Nie wiesz nawet co Cię dokładnie boli....:) i jak to się nazywa.....

Nie bardzo się starasz....

Z tego opisu i zdjęcia-to masz problemy ze stawami mostkowo-obojczykowymi



Jak nie jest to drobna kontuzja od treningu(trening klatki-wyciskanie hantli,rozpiętki za duzymi ciężarami,wznosy bokiem podciąganie do mostka i do brody) lub jakis nagłych ruchów-moze to być zwichnięcie tych stawów(patologiczna budowa anatomiczna lub silna kontuzja uszkodziła stawy)

Gdy położysz w tych pkt palce i pokręcisz ramieniem będzie się czuło jakieś przeskoki,trzaski itp-niestabilnośc stawu.





Najlepiej pójść do lekarza-błyskawicznie to zdiagnozuje.
Nie dziw się ,że na forum nie dostaniesz konkretnej pomocy,gdy nawet nie potrafisz dokładnie opisać co i gdzie......
A po drugie-ze zdrowiem nie ma żartów i lepiej nie stosować się do internetowych porad...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
masti M.P. w Kulturystyce jak czytałeś wyżej poprawiłem co mnie dokładnie boli :) dziękuję za odpowiedz , do jakiego lekarza się najlepiej wybrać ? ortopedy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2242 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42187
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja FBW 3 dniowe.

Następny temat

Dodawanie lub odejmowanie serii na treningu

WHEY premium