SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dużo czytałam, teraz potrzebna opinia diet bwt

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 160
Witam,
zanim napisałam ułożyłam ten pierwszy jadłospis przeczytałam ile wlezie, żeby nie zawracać głowy ;p jednak prosze o ocene menu, bo mimo że liczby mi sie zgadzają to wydaje mi się to bardzo duuużo jedzenia. RVL jako drugi posiłek wybrałam, ponieważ od 8.30- 11 ćwiczę ( około godziny kardio + na zmianę siłownia/ ćw. wzmacniające). Pewnie lepsza byłaby odżywka białkowa, ale póki co nie mam kasy a to doastałam od koleżanki ;) Mozna poczytać o tym w necie, ma mnóstwo witamin i składników mineralnych i jakies "magiczne jagody acai" hihi

wiek 23, waga 70, wzrost 173

zapotrzebowanie jakie wyliczyłam
b 154g=616kcal
w 210g=840kcal
t 70g=630kcal
r 2086 kcal

[i





Zmieniony przez - EwciaAG w dniu 2015-02-03 18:43:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160362 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234145
jaki cel?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dokładnie zero informacji, wypelnij cala ankiete dzialu Junior
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 160
Wiek : 23
Waga : 70
Wzrost : 173
Staż treningowy: bardzo nieregularnie, lacznie jakies 5 miesiecy silownia + fitness
Obwód pasa 84
Obwód klaty: 99
Obwód uda: 55
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): 5 razy w tyg ok 1h cardio ( spinning, basen fitness),5 razy w zaleznosci na przemiennie wytrzymalosciowka z silownia
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: b. Dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: j.w.
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : ***
Możliwosci finansowe: mierne
Cel/problem/opis redukcja tluszczu, budowa i wzmocnienie miesni
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Męczące liczenie kacl

Następny temat

Dieta i Trening

WHEY premium