SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

duże łydki u kobiety...

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1189 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18017
siema mam taki problemik,

otóż moja dziewczyna zabrała się za trening pożądnie i diete, i po treningach michala bardzo ładnie wzystko idzie, efekt też zadowalający,
tylko ma problem z łydkami, miała troche za grube na poczatku teraz się troche umięśniły ale ona bardzo by chciała aby to jej spadło,

jest jakiś sposób na to ?
cała sywletka jest ok już, i nie chce kobieta chudnąc tylko te łydki jakoś aby troche zmalały


ja nie mam pojęcia i mówie jej , że albo wszystko i może to też spadnie albo nic,

ale może jakaś fachowa rada się znajdzie z pomoca od was
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 249
Cześć! Prawdopobnie to kwestia genetyki. Twoja dziewczyna ma takie łydki i już. Niech odpuści bezpośreni trening łydek. Będą i tak stymulowane lekko podczas MP, przysiadów, ciągów itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5724
Ćwiczysz już trochę to pewnie wiesz że łydki to strasznie ciężka partia, bardzo się trzeba napracować żeby je ruszyć no i wszystko w większości zależy od genetyki. W czasie redukcji i aerobów tkanka redukuje się z całego ciała jednocześnie więc to może być rozwiązanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
Jest to możliwe by spalić tkankę mięśniową ale nie wydaje mi się że organizm będzie pobierał energie akurat z tych partii mięśniowych. Oczywiście to jest ryzyk fizyk. Musi doprowadzić organizm do całkowitego katabolizmu ale wtedy zacznie spalać mięśnie a nie tłuszczyk wtedy można czekać na efekt- oczywiście uważam to za torturę własnego ciała. Wydaje mi się że nie będzie ryzykować swojej dobrej sylwetki i mięśni by poprawić te nieszczęsne łydki kosztem dobrej kondycji-- niech liczy się z tym że cały organizm to odczuje. Ale nie wiem na 100% czy to jest odpowiednia droga by redukować łydy. Ja bym je wyrzeźbił masakrycznie.

Tak. Genetyka to jedyna bariera nie do pokonania. Widocznie tak musi już być. Chyba że zniweluje to operacyjnie ale nie widzę sensu by ciąć mięsień brzuchaty-- przecież on jest taki fajny... brzuchatek

pozdrawiam

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan prawie dobry, no ale te nogi. :/

Następny temat

Szerokosc plecow i klatki

WHEY premium