SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drozdzami w tradzik?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191
Witam
Wiem ze odzywianie traktowane tutaj glownie patrzy na wzrost i zdrowe odzywianie no ale w sieci nie znalazlem jakiegos specjalistycznego forum a zatem:

Czy ktos z Was slyszal moze o tym ze drozdze rozpuszczane np w szklance mleka a nastepnei wypijane sprawiaja ze trodzik nam sie nie pojawia?

Czytalem o tym w gazecie roaz slyszalem od rodziny nawet... ale czy to rpawda? zbyt dobrze to nie smakuje wiec po co sie meczyc jesli nic to nei daje a jesli daje to jednak chyba warto...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23375
taką mieszanke z drozdzy i mleka ja tez piłam jakies 2 lata temu,do smaku mozna sie przyzyczaic:) jakies tam efekty były-pomagało lecz nie w 100%

Probowałam tez stosowania zewnetrznego czyli drozdze i mleko i taka maseczna na twarz tylko własnie skora była bardzo sucha i zaprzestałam temu.

Ktos wyrzej wspomniał o Davercinie,mi przepisała to dermatolog wiec jesli ktos chciłby go stosowac to po skonsultowaniu sie z lekarzem,tez strasznie wysusza skórę.

Carmel ja podobnie uzywam zelu Graniera,tyle ze teraz zmieniłam na Vichy cły taki zestaw z tonikiem zelem i kremem na przebarwienia,nic fascunującego.owszem pomaga ale nie tak jak bym chciała:) a uzywam tego od poł roku.Następnym razem znów kupuje Garnier:)

A i jeszcze raz Mama mi kupiła taka masc cynkową ok 4zł w aptece,czasem wieczorem nakładam ja na twarz i po 20 min skłukuje i czuje jak skroa sie oczyszcza.ale tez nie robie tego codziennie bo wysusza skórę.

No ale najlepsza bedzie wizyta u dobrego dermatologa bo na kazdego działą cos innego

Pozdrawiam:)

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
Siema. Ja ci musze powiedzieć że też już mnie strasznie w****iał moj tradzik- kumple sie mnie nawet pytali czy jakiegos koxu nie wp*****lam bo mnie tak obrzucilo a ja co mialem na mordzie to wycisnalem i tak non-stop.
Od kilku dni stosuje wlasnie ta metode- 20 g drożdży mieszam z drobną ilością oliwy i daje na morde tak na okolo 20 min. Syfow prawie nie mam tylko strasznie mi skore wysusza dlatego smaruje w tych miejscach gdzie mam syfy i skore mam wysuszone ( syfy na brodzie i w okolicach ust a wyszuona skora na kacikach ust) dla mnie to jest swietny sposob, oczywiscie kilka mi tam wyskoczy ale ogolnie jestem bardzo zadowolony i niekiedy mnie strasznie korci zeby wycisnac ale sie powstrzymuje. Twarz przemywam tylko woda nawet mydlem rano nie myje tylko po umyciu oczyszczam jeszcze skore spirytusem salicylowym i smaruje wlasnie troche oliwka.

Pozdrawiam moze tobie tez pomoze tak jak mi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191
heh tylko mi chodizlo o to ze ja to akurat wypijam;) do stosowania zewnetrzengo moge CI polecic DAvercin jest on na recepte ale jak juz cos wyskoczy i posmarujesz to jest dobrze... ja nie mam co specjalnei narzekac bo nie mam duzo sporadycznie mi jeden 2 wyskocza ale chcialbym jzu w ogole sie tego pzobyc bo umawiam sie z laska a tu akurat tego dnia mi syf wyskakuje:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1825
na sfd ale na forum Zdrowie jest full postów o trądziku, zajrzyj tam
jest cos nawet w podwieszonych w Zdrowiu
_inga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
juby - spirytus salicylowy i oliwka ? najpierw wysuszasz a potem zatykasz sobie pory to z pewnoscia nie pomaga w walce z syfkami, masakrujesz sobie twarz, a efekt bardzo zdradliwy.

co do drozdzy - to picie ich z odrobina wody lub mleka /nie zalewac goracym bo zabijaja pozyteczne kultury bakterii/ wplywa korzystnie na walke z tradzikiem.
Mnie jednak nie pomoglo.

Walka z tradzikiem potrafi spieprzyc zycie, wiem po sobie - przez dwa lata sie z nim meczylam i zaluje, ze wczesniej nie zareagowalam.
Przede wszystkim nalezy wziac pod lupe swoj tryb zycia, cyznniki stresogenne, diete zachcianki, hormony /nie bez wplywu jest sex / , a potem udac sie do lekarza
odradzam w zupelnosci jako walka z tradzikiem :
- wszystko co zawiera alkohol /toniki/
- wszystko co jest tluste
- przyprawy i slodkosci
- papierochy i alkohol
- solarium a juz bron Panie Boze kwarcowki
WSZYSTKO TO POTEGUJE TRADZIK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
laywoman ale mi sie strasznie skora wysusza wiec sam nie wiem co moge na to poradzic. Chce ja natluscic bo mnie strasznie boli a po drugie okropnie to wyglada jak sie ma tak strasznie wysuszona. Nie mam pojecia jakie kremy mam kupowac i czy ich wogole stosowac bo jak umyje twarz to po 2 minutach mam suchusienka twarz i okropnie to wyglada. A oliwka mi natluszcza skore i wogole nie wysusza wiec co bys mi doradzila. Czytalem duzo artow ale jednak dalej nie wiem co mam zrobic przy takim wysychaniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
tak jak ktos powiedzial wyzej , jest pooooootezny temat w Urodzie o tradziku. Malo tego - jest kosmetyczka, do ktorej mozesz napisac art i ona Ci odpowie. Robisz sobie krzywde po pierwsze spirytusem , ktory jest przyczyna Twojej wysuszonej skory na twarzy, a potem packasz ja oliwka ktora nie daje jej oddychac. Jesli nawet daje to efekty, to nie wspomne o szkodliwosci i o tym, ze jak na tydzien przerwiesz swoje przyzwyczajenia, to Ci buzie wysypie potrojnie .
Po pierwsze spirytus natychmiast zamien na tonik bezalkoholowy i nim wlasnie przecieraj twarz. Po drugie oliwke zamien na krem - do cery tradzikowej oczywiscie. Oprocz tego zacznij walke z tradzikiem tak jak pokazalam wyzej, wez pod lupe to co jadasz , jak zyjesz. Nastepnie polecam wizyte u dermatologa. Ja sie niczym nie leczylam - tradzik zniknal, ale na poczatku masakrowalam twarz tak samo jak Ty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1825
Najlepszy pomysl to wizyta u dermatologa. Ja mialam w liceum masakralny tradzik, ktory leczylam domowymi sposobami i kremami i plynami bez recepty. Dermatolog od razu mi dala co potrzeba i po miesiacu wszystko bylo wyleczone. Oszczednosc czasu i kasy.
_inga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1314 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30947
laywoman czytalem posty ale teraz zauwazylem ze moj typ to skora sucha. Przeczytalem ze nalezy sie myc mydelkiem Dove tym zwyklem bez drobinek raz w tygodniu robic sobie peeling. Mam zel do mycia twarzy w NIVEA dla mezczyzn. Poslucham sie ciebie i od jutra nie bede molestowal mojej skory spirytusem ale teraz mi powiedz czy mam kupic krem do cery tradzikowej czy do suchej bo jesli do suchej to powinienem sie zaopatrzyc w nawilzajacy. Więc jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
juby krem do cery tradzikowej jest kremem nawilzajacym. Jesli kupisz krem do cery suchej, to badz pewien ze zawarte w nim zwiazki natluszczajace zatkaja Twoje pory, w ktorych z kolei utworza sie kolejne syfki.
Twoja cera nadaje sie zatem tylko do nawilzania.
Twoj pomysl z mydelkiem dove jest dobry, ale nie do codziennego stosowania . Mydlo jakie by nie bylo to wysusza skore. Lepszy bedzie zel antybakteryjny lub jeszcze lepsze bedzie mleczko (bo dodatkowo nawilza).

Co do Twojego problemu z cera , ktora uwazasz za sucha (a to nieprawda), uczucie suchosci zlikwidujesz nakladajac NA NOC krem nawilzajacy (duza ilosc). W nocy skora sie regenruje i przyjuje najwiecej skladnikow odzywczych. Rano przemyj sie letnia woda /bez mydla/ a potem mleczkiem lub zelem, gwarantuje roznice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1977 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27200
juby, to uczucie suchej skory to na pewno skutek twoich zabiegow tak samo nie polecam wiekszosci tonikow antybakteryjnych na bazie alkoholu,bo wysuszaja i sciagaja skore. W ogole na mnie wszelkie specyfiki antybakteryjne dzialaly odwrotnie. Czesto gdy mialam spokoj i zaczynalam je stosowac zapobiegawczo, krostki zaczynaly sie pojawiac tak samo rozne kremy. Mam bardzo wrazliwa skore i duzo kosmetykow ja podraznia. Od dlugiego czasu uzywam w zasadzie tylko 2 mych ukochanych kosmetykow do pielegnacji twarzy i jest super Pierwszy to zel Garnier,czysta skora(ktorym zamiast mydlem myje twarz),a drugim jest najzwyklejszy krem Nivea. Skora jest nawilzona,czysta,gladka. Polecam Jesli nie masz ogromnych problemow z cera to tyle wystarczy.

Zmieniony przez - Caramel w dniu 2006-08-28 23:17:29

www.pajacyk.pl
-----------------------------



----------------------------

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wasa

Następny temat

Fitness meski

WHEY premium