SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dretwienie stop i dloni

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4943

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz dobrą deke ;) z tąd te drętwienia, zrób mofrologie na cyklu z deki zobaczysz jak masz zanizone PLT

a co dopiero jak wrzucasz tyle aspiryny jeszcze

Zmieniony przez - barano90 w dniu 2012-03-31 15:20:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1008
powracam do tematu....

odebralem dzisiaj wyniki badania krwi i niestety pare niepokojacych "rzeczy" sie pojawilo...
zelazo - 9 (norma 11 do 29)
AST - 83 (12-31)
ALT - 165 (11-37)

pozostale w normie i nawet o dziwo cholesterol dobry jak przy takich dawkach wina 60mg/ed...

wiem, wiem proby watrobowe pod sufit podchodza ale sa napewno zawyzone ostro bo badanie nie bylo na czczo, (na sniadanie zjadlem 200g musli + 25g masla orzechowego + 10 bialek jaj), przybilem z rana tescia i deke i poszedlem na badania ;)

specjalnie chcialem zeby wyszly wyniki wyzsze zeby dali mi skierowanie na usg :) , tu w UK prywatnie troche to kosztuje a lekarz nie wypisze skierowania jak nie ma podstawy

zastanawia mnie tylko jedno... czy te wyniki mimo to ze sa troche podkrecone nie sa juz niepokojace bo szczerze myslalem ze wyjdzie mi ALT troche ponad 100 a tu dosc wysoko...

...Born to be wild...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
jak przy dawkach wina 60 mg ed to masz swietne wyniki watrobowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1008
dodam jeszcze ze mam zespol gilberta (z probami watrobowymi nie ma to nic wspolnego) i zeszla mi bilirubina pierwszy raz w moim zciu do 0.7 czyli norma :) standardowo mam 1.7 do 2.2

...Born to be wild...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 150 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8043
wyniki watrobowe nie sa tragiczne biorac pod uwage ilosc orali jaka bierzesz plus to ze byles po obfitym posilku. Obnizony poziom zelaza moze byc spowodowany krwawieniem z przewodu pokarmowego z racji tego ze brales aspiryne w duzych dawkach. Tak jak radzili Ci koledzy przerzuć sie na acard ( swoja droga to nieprawda, ze nie dziala na zoladek- nie musi sie tam rozpuszczac by uszkadzac blone sluzowa zoladka). Także ostroznie z tym kwasem acetylosalicylowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2652
a ja bym sie juz martwil i odpuscil orale, po 50mg mety + pozniej 100mg oxy mialem tylko alat 2x taki jak norma, na co bedziesz czekal? az tylko wode i sucharki bedziesz mogl jesc?

regenerujesz chociaz watrobe?

ładuj aż kark wejdzie ci w ramiona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1008
Tak, regeneruje oczywiscie. Standardowo sylimarol plus witaminy i dodatkowo witamina E na noc z mineralami b complex. Lece teraz 5 tydzien i zmniejszylem wino od poniedzialku do 30mg/ed. Polece to do konca tygodnia i od przyszlego tygodnia detox plus przerwa z winem na 3 tygodnie. Po detoksie wchodze z winem na nowo - 40mg/ed pierwszy tydzien, 60mg/ed kolejne trzy tygodnie i znowu 30mg/ed ostatni tydzien. To wszystko tez bedzie zalezec glownie od wynikow badan

...Born to be wild...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 510 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2652
silimarol to na korale sie moze nada ale nie na regeneracje watroby przy takiej ilosci wina, zaprzyjaznij sie lepiej z jakas krowa, moze uzyczy Ci swojej jak Twoja odmowi posluszenstwa

ładuj aż kark wejdzie ci w ramiona

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1008
Co w takin razie proponujesz? Ornityne? Z tego co wiem nawatrobe niemajakotakiego leku przedewszystkim dieta i tryb zycia a watroba sama sie zregeneruje.

...Born to be wild...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
heparegen, hepa-merz, esentiale forte, glutation iniekcyjny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początek z Dopingiem

Następny temat

bolący Guz pod sutkiem po prolongatum, dianabol ? Rak? Włókniak?

WHEY premium