SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drążek do podciągania 140-150cm

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 612
Witam.
Znacie może jakieś drążki o takich wymiarach? Ja szukałem i nie znalazłem. Dlatego zastanawiam się czy nie zrobić tego po swojemu. Ściany wydają się mocne (1 z nich to nośna). Czy pomysł z zakupem gryfa 150cm i umieszczeniem go w wywierconych w ścianie dziurach + wzmocnienie w postaci drewnianych płytek jest trafiony?
Inna możliwość to gryf 140cm i same płyty drewniane, bez wiercenia w ścianie (każda płytka przywiercona do ściany 4 wkrętami). Wytrzyma coś takiego ponad 100kg obciążenia?

Inna możliwość to zwyczajny drążek sufitowy, lecz tutaj musiałbym wycinać płytki gipsowe, następnie wiercić w płytach stalowych by na koniec wszystko zaszpachlować :)

Jakieś propozycje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 314
Najlepszy jest sufitowy ;D
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 612
no super że jest najlepszy, ale roboty 4 razy tyle. To co, gryf + deski drewniane z kołkami się nadadzą? Czy jest jakiś lepszy pomysł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 314
A nie myślałeś o zwykłym futrynowym?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 612
mam 195cm, więc bym dupą szorował po podłodze. Poza tym chcę mieć możliwość szerokiego chwytu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 4307 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 58816
Kreescher-chyba trochę przesadzasz z tą szerokością chwytu... :)Podciągałeś się kiedyś w uchwycie 140-150cm ? Ja mam może tylko 181cm i posiadam drążek o szer. 130cm-montowany do ściany.Dla mnie te 130 cm,to jest tak szeroko,że nie mogę zbyt długo utrzymać pewnego chwytu....-dla ciebie byłoby na pewno wystarczająco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 612
Nie zrozumieliśmy się. Nie chcę futrynowego bo w futrynie mam 80cm. A jedyna inna opcja to między ścianami (140cm ale i tak -40cm ze względu na szafę).
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kaloryfer suplementy

Następny temat

Jak wyrzeźbić mięśnie brzucha

WHEY premium