SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drązek do suiftu czy sciana

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1430

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening dla zaawansowanych.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5551
witam otóż kompletuje siłke domową pomieszczenie mam na wysokosc 2.10m....mam 171 cm wzrostu jaki drazek bedzie sie nadawal najbarziej
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5551
znalzłem cos takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5551
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 210
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Pisz w jednym poście!

Drążek do sufitu rzecz jasna.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5551
sory ze napisałem jedno po drugim ale cos sie pj**alo..jaki drązek bys polecał jedynie nada sie tu tylko do sciany jak najblizej sufitu bo pomieszczenie niskie,wszystkie sufitowe sa opuszaczna przewaznie o 30cm co zmiejsze juz odstep miedzy podloga a drazkiem czyli jak nablizej sufitu przykrecany do sciany

np.http://allegro.pl/drazek-do-podciagania-sciana-6-chwytow-hak-67cm-i2682312852.html#tabsAnchor

co myslice ogolnie to chcialbym wydac z przesykla 100zł

Zmieniony przez - greg64 w dniu 2012-10-07 13:27:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5551
boxing jakie masz pomieszczenie chodzi mi o wysokosc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 351 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5551
elo..doradzicie cos z wyborem dzis chcialbym zmówic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1721 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11226
@ greg64

Mogę Ci polecić drążek naszej firmy, jest bardzo solidnie wykonany i zrobisz z pewnością na nim świetny trening pleców i nie tylko.
Już wiele osób wybrało nasz drążek i są z niego bardzo zadowoleni.
Przede wszystkim zyskujesz możliwość ćwiczenie na 6 uchwytach a także możliwość zamontowania drążka na prowadnicy hd18 dzięki której będziesz mógł sobie ustawić drążek na dowolną wysokość.

http://www.ecentrum.kelton.pl/produkt.php/1/6/17



Dodatkowo oferujemy 5% zniżki dla forumowiczów SFD jeżeli jsteś zainteresowany ofertą proszę podaj mi swojego maila.

Pozdrawiam
Stefan z Kelton'a

POMOGŁEM DAJ SOGA NA PEWNO ODBIJĘ :)

Specjalista ds.sprzedaży. Napisz do mnie wiadomość;
gg: 41890393

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5729
siemka jak mam troche wonlego czasu i ktos chce to robie sam drązki wyciągi itp jak jestes zainteresowany to pisz na gg 4192122
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Motywujmy się na wzajem!! ;) filmiki motywacyjne ;)

Następny temat

Bardzo proszę o pomoc:)

WHEY premium