SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

doradzcie mi prosze oszybkie odpowiedzi :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 492

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

16

Waga

51

Wzrost

173

Cel treningowy

nabranie masa i poprawa masy mieśniowj

Staż treningowy na siłowni

dopiero zaczynam

Uprawiane inne sporty

piłka nożna

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

cała siłownia

Dieta

nie mam

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

brak

Zażywane suplementy

brak

Ostatnio przerabiany plan

bral

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

50 kg na klate
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4
Witam!!! mam 16 lat wzrost 173 lecz waga to tylki 51 kg...chcialem nabrac na masie i popracowac nad "łapą" i klata chce byc masywny i miec łape fajna i klate to sa moje priorytety oczywiscie barki i cala reszta tez...dysponuje siłownia mam obciazenie 70 kg modlitewnik wyciag wszystko jest...dopiero zaczynam cwiczc jestem kompletnie w tym zielony wiec prosze was abyscie mi doradzili co robic aby szybko przytyc i nabrac na masie i jakie cwiczenia ...z gory dzieki i pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Zaglądnij do postów podwieszonych i zacznij czytać, znajdziesz tam np. temat "Pierwszy rok treningów".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy MASA ( priorytet nogi )

Następny temat

Ten pierwszy raz ....

Wiecej