SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dopracowanie cyklona :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 865
czesc Wszystkim -chcialbym Was prosic o pomoc w dopracowaniu mojego cyklona-otoz bedzie wygladal on tak:
1-2 tydz. deca po 400mg ( w celu rozpedzenia sie)
3-8 tydz. deca po 200mg

1-8 tydz. 200mg prolongatum co 5 dni
i tak sie wlasnie zastanawiam ze moze aby byl lepszy kop i czuc juz powera od pierwszego tygodnia to moze dorzucic jeszcze bionabol??
myslalem zeby wziac jakos sobie ze 100 moze 150 i zawsze to bedzie lepszy efekt-co o tym sadzicie?? i jesli mialbym go brac?? to w jakich dawkach i przez ile czasu byscie mi polecili do mojego cyklu??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chces kopa to dorzuc anapolon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205553
Zależy który to Twój cykl?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prolo ma byc dluzej o tydzien niz deka !!

Dlaczego dajesz fronta z deki a nie z tescia np ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 148 Napisanych postów 5203 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25305
Dorzuc kicka, mete albo propa

Żeby życie miało smaczek
raz omeczka
raz treniaczek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 865
jesli juz to na kopa wezme sobie metke bo anapolonu nie dostane wiec tak bedzie dobrze:) ale pytam jak mam ja wziac aha i nie robie fronta z tescia bo nie mam go na tyle:) wiec jak z ta meta??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
20 mg dziennie przez 4 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 865
ale to wyjdzie jakos 112 szt wiec moze podciagnac to do jakiejsc okraglej liczby?? moze 100 albo 150 -czy nie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a to ja mam Ci dni wyliczyc jeszcze ?? - ochu.jales !!

****a chyba mzoesz kilka dni odjac lub kilka dni wiecej dodac a nie zero myslec i robic jak tuman za przeproszeniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 865
ku-rwa chlopczyku uwazaj co mowisz-bo z gnojem nie rozmawiasz-spytal;em tylko grzecznie a wyobraz sobie ze mysle nad tym naprawde sporo ale oprocz tego chce zobaczyc co innni o tym sadza- kumasz??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"ku-rwa chlopczyku uwazaj co mowisz-bo z gnojem nie rozmawiasz" Buehehe

Ku.rwa czlowieku to jak masz 100 tabsow i masz brac 20 mg dziennie to se policz na ile Ci to starczy bo aj za Ciebei nie bede napewno liczyl ... jak nie umiesz to wez kalkulator !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na rozpedzenie???

Następny temat

WINSTROL ZAMBON - PLUSY I MINUSY... HELP ME

WHEY premium