SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dobry stomatolog

temat działu:

Informator ŁÓDZKI

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 920

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
poszukuję takowego , bo powoli tracę cierpliwość do tych , na których trafiam
może ktoś z własnego doświadczenia może polecić jakiegos dobrego specjalistę, gabinet? będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje, ma to być konkretna osoba, która zna się na rzeczy i w końcu naprawi mi zab z którym pieprzę się juz ponad rok czasu, wydałem na niego dużo $ (za dużo!), a jak bolał tak boli

Zmieniony przez - Banan w dniu 2009-04-28 10:05:18
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 904 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 43576
http://grundtech.dentysta-stomatolog.com/

ja tam sobie chwalę, ale przyjmował mnie facet zawsze ostatnio, na stronie nie ma o Nim wzmianki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
Polecam Pania doktor Beate Śmielak ma gabinet na piaskach i na zachodniej,odkad poznałem ta Pania to do dentysty chodze z przyjemnoscia i wiem ze jak za cos place to to zostanie zrobione dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
Banan polecam ci S-Dent na karoloweskiej. fakt cenia sie ale fachowo polecam Mateusza Sowińskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
musze sie wybrac w koncu ,bo nadal nic sie nie poprawia
jakis namiar, kontakt?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 24675
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Buty na mate i parkiet, ldz gdzie kupic?

Następny temat

pompcy

WHEY premium