SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dobór diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4272

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
Witam jest to moja pierwsza wypowiedz tutaj i potrzebuje, pomocy przy doborze diety do takich danych jak sa ponizej, i najlepiej jesli by to była dieta, która mógłbym wykorzystac przy cwiczeniach miesni brzucha. prosze o pomoc i z góry dziekuje :)

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 16

Waga: 83

Wzrost: 181

Obwód klatki: 90

Obwód ramienia: 30

Obwód talii: 95

Obwód uda: 94

Obwód łydki: 40

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 21%

Aktywność w ciągu dnia: szkola 7h

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: gram w piłke nozna co sobote po około 1,5 w pon, i pią 2h tanca

Odżywianie: lubie jesc wszystko to co nastolatek, lecz z umiarem nie lubie, zup ale to mozna zmienic

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: moge poswiecic tyle czasu, ile na to potrzeba

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie wiem jesli bedzie trzeba to chyba tak

Stosowane wcześniej diety: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
zaliczyłem siebie w 1 Kroku do grupy 2, w 2 Kroku do grupy 1 i w 3 do grupy 2

posiłki mniej wiecej bede jadł w godzinach 7:00, 11:30, 14:30, 17:30, 20:00 grugi posiłek niestety musze jesc tak późno, ponieważ jestem w szkole, i nie mam kiedy zjeść prócz tej godziny,

nie znam sie zabardzo na tym i dlatego prosze, o dobór dobrej diety dla mnie, chodzi mi dokladniej o to co(nie chodzi mi tu o to jaki posiłek tylko co w nim ma sie znajdowac) i ile mam jesc w danych godzinach, z góry dziękuje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
W kilku słowach sprecyzuj swój cel. Trening brzucha nie jest jakimś wyjątkowo istotnym elementem planu redukującego tkankę tłuszczową.

Masz 16 lat wszelkie mało rozsądne eksperymenty z dietami niskokalorycznymi o niskiej wartości odżywczej odpadają. Na początek wklej tutaj swój przykładowy jadłospis, może wystarczy jedynie kilka korekt... Chyba, że masz większe wymagania to wtedy sugeruję wprowadzić trening siłowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
moim celem jest zrzucenie zbednych kilogramów, i wykształtowanie mięsni brzucha, ( nie mówie tu o tzn kaloryferze, tylko ogólnie, bo takie jakie mam to szkoda gadac :( )

mój jadłospis wyglada mniej wiecej tak:
Śniadanie o 7 i albo jogurt i bułka, albo mleko w róznej postaci ( manna, Płatki)
2 śniadanie w szkole bułka z zółtym serem, albo szynką zazwyczaj kolo 11:30
obiad no i tutaj zaczyna sie problem, bo nie mam konkretnie sprecyzowanego posiłku, zawsze jem co innego i nie zawsze jest to zdrowe,
i pozniej juz kolacja kolo godziny 20 i na kolacje przewaznie jem, kanapki z zółtym serem albo ryż

co do diety, to tak w ogole na samym poczatku myslałem o treningu na mięsnie brzucha, dopiero później przyszło mi do głowy, zeby zastosować dietę...Aha i jeszcze powiedz mi czemu diety niskokaloryczne odpadaja ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ellis ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 126 Napisanych postów 4616 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 53303
Treningiem mięśni brzucha(nawet najlepszym) naprawdę niewiele zdziałasz! to mogę od razu powiedzieć. Trening siłowy - 2-3 sesje w tyg. po 40 minut, plan dla początkujacych - to z pewnością da rezultaty...

Diety niskokaloryczne są nieskuteczne, niezdrowe szczególnie dla osób w Twoim wieku: potrzebujesz składników odżywczych witamin, minerałów. Jeśli to co będziesz robił(dieta, trening) będziesz mógł nazwać zdrowym stylem życia to ok. Wszelkie głodówkowe męczarnie nie wyjdą Ci na zdrowie, efektem redukcyjnym też się po nich nie będziesz cieszył

Zmieniony przez - ellis w dniu 2006-12-21 20:25:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21
a trening siłowy, to w jakim znaczeniu, chodzi tutaj o siłownię, czy jak ? bo nie bardzo rozumiem, napisz mi najlepiej jak on mógłby wyglądac :) i jaka dieta byla by najlepsza do tego treningu ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
dieta ukierunkowana na redukcje np. zbilansowana,low-carb a trening silowy na silowni tu jest tez duze pole do popisu jesli idzie o wybor
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta izokaloryczna-problem z jej rospisaniem

Następny temat

Prosze o sprawdzenie diete

WHEY premium