SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do tych co maja pojęcie o siłowni

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1394

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33
siemacie ! Pytaine kieruje do tych którzy mają pojęcie o czym piszą:) Charakteryzuje mine troche dziwna budowa- łapki mam dośc wyzreźbione ( ok 39 ) , nie zatłuszczone, bareczki również. Klatke zawsze ćwiczyłem na płaskiejławce, i sztange opuszczałem w okolicach sutków:P Wyszło na to że rosły mi tylko dolne partie mięśni klatki ( miałem spore przerwy w ćwiczenu, i wtedy mięsień powoli zastępowany był tłuszczykiem:P) Na początku tych wakacji zacząłem robić górę klatki. Efekt jest taki że w górnej częśc klatki jest czyst mięsień ( naraze go tam inewiele, ale jst coraz lepiej) a dół jest jeszcze lekko zalany. Następnie brzuch- po napięciu można sie dopatrzyć 2 górnych mięśni ( tzn 4 ) a te niżej kryją się pod warstwą tkanki tłuszczowej. I tutaj mam dylemat, gdyż ogóline zalezy mi na tym aby barki- czy łapki wygląday tak jak teraz, a żeby spalić tylko to co na brzchu. Chciał bym utzrymac to co mam teraz, albo jeszcze lepiej złapac pare kilo. Z tym że, aby przytyc musi być dodatni bilanz azotowy. Myślałem o bieganiu, ale w tedy występuje ujemny bilans azotowy. tak sie zastanawiam czy podobnie jest z robieniem brzuszków tzn. czy , gdybym np. co 2-3 dzień robił brzuchy ( ostro ), to czy przeszkadzało by to w łapaniu masy np. w plecach , klatce czy udach. Czy gdybym robił brzuchy tak jak napisałem to czy spadł by mi tłuszczyk na brzuchy , a rosły, albo chociaz ine spadały łapki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 3579 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43326
Poczytaj jeszcze forum bo nawet nie wiesz podstawowej rzeczy - nie da sie spalic tluszczu z okreslonego miejsca, tluszcz pali sie z calego ciala.


L. wysłanych artykułów 1
L. przecz. artykułów 3

Zarejestrowany dzisiaj...

Zmieniony przez - Paszczak w dniu 2006-09-19 12:13:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1288 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13269
Mam tak samo z brzuchem, rob aeroby i cwicz brzuch a spalisz, j/w nie da sie z jednego miejsca.

"Myśl o Narodzie i bądź sobą! Nacjonalizm naszą drogą jest!"

Komora '91

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
daj pan spokój poprzez ćwiczenia codzienne nawet brzucha nie wprowadzisz stanu katabolicznego czy ujemnego bilansu kcal

jedz normalnie na mase dodaj aeroby i obserwuj organizm.

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ksiazka: "Strength training anatomy cz II" -eng version

Następny temat

POWSTAŁA NOWA GRUPA MEDIALNA !!!

WHEY premium