SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do specjalistów w dziale

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1341

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kolega ma 185cm,wazy 90kg i chce schudnac z tłuszczu ale utryzmać mięsnie.
Problem polega na tym że trenuje on Taekwondo i treningi ma:
poniedziałek 1,45h
wtorek 3h
środa 1,45h
czw 3h
piatek 1,45
sobota - siłownia

moim zdaniem gruba przesada i nie ma szans utrzymać mięśni przy takim trybie zycia i żadna dieta tu nie pomoże...ale może ja się nie znam,poradźcie mu jakąś dietę,koleś nie ma woreczka zółciowego,więc jak sądzę tłuszczowa odpada.nie,no,w ogóle masakra te treningi imho...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
ze nie ma zolciowego nie oznacza ze tluszczowa odpada ,ale przy takiej aktywnosci faktycznie lepiej oprzec sie na ww,stanartowo napewno 2,2g bialka 1 g zdrowych tluszczy i 3-4 g weglodanow zlozonych ,co do posilku co on lubi to rzecz dosyc wazna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
w takim przypadku przydała by się suplementacja antykataboliczna ale jak bedzie po treningach dostarczał wegle zeby katabolizm zmniejszyc to powinno byc dobrze

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
on zadnej suplementacji sobie nie zyczy,uehh,ale uważacie że te treningi po 3 godziny to w ogóle ma sens??? i codziennie???

co do lubienia,to zje chyba wszystko,je mięso w każdym razie,nie brzydzi się kaszanki ani salcesonu i generalnie nie jest wybredny chłopak,no i ma wykształcenie kucharskie więc wyśmienicie gotuje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
To polecam z bialek:mieso wolowe,kurczaki i drob ,jaja,ryby glebinowe
z tluszczy:oliwe z oliwek,olej lniany ,orzechy i nasiona a z weglodanow:kasze,otreby i platki,glukoza(po treningu ),owoce,warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
super,dziękuję w imieniu Bartka:) pewno będzie miał jeszcze jakieś pytania to tu wpiszę.
sog4you
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uu,kiepsko,ortopeda zakazał przysiadów i martwego,nie wyrabiam sie z czasem przez studia i spadło mi pół kilo,zaczne chyba hamburgery wpieprzac,bo juz nie wiem co jeszcze mozna by jesc,białko na maksa cisne,węgli sobie nie żałuję,zdrowe tłuszcze tyle ile wątroba pozwala,glukoza po treningu,białko na noc i nic:( choć w sumie to ja chyba wiem co źle robię - nie zwiększam cięzarów (przy seriach po 15 jakos nie moge ise przemoc),może na hst pójdzie wreszcie,ale tu też jest problem - CZAS - nie dam rady chyba 3 razy w tygodniu,Qazar,bardzo nipolityczne pytanie mi zadałeś;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Lauro zlotku ale na przysiadach i martwym trening dsie nie koncze(sam ich nie robie) ,dlatego pilnuj diety ,bardzo(pamietaj o omega-3-6-9 ) ,kiedy ktos zadal pytanie Lylowi Mc'donaldowi co potrzeba w diecie aby zrobic mase a on odpowiedzial ,BIalka,kw. Tluszczowych i dodatniego bilansu kalorycznego,tak wiec powodzenia w diecie treningu oraz w walce z kolanem(tez mialem ten problem) ,trzymam za ciebie kciuki

Zmieniony przez - qazar w dniu 2004-10-09 17:29:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o,a co robisz na pośladki w takim razie? bo to mnie nurtuje wielce,na dwugłowe sobie poradzę,ale ten tyłek...

dzięki za podniesienie na duchu:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta w okresie regeneracji

Następny temat

Pomozcie odnosnie diety...?

WHEY premium