SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do oceny

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 654

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

21

Waga

85

Wzrost

185

Cel treningowy

masa

Staż treningowy na siłowni

4 lata z przerwami

Uprawiane inne sporty

rower

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

laweczka, law. brzuszki, hantle, sztangi pro i łam., stojaki

Dieta

jest

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

żadnych

Zażywane suplementy

żadnych

Ostatnio przerabiany plan

jak w temacie

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

przys. 140 mc 150, wycisk 100
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 142
witajcie, prosil bym o ocene planu, dieta swoja droga chcialbym sie poradzic co do samych cwiczen

d1 klatka + bic
wycisk plasko 4-5 ser x 8 powt
wycisk skos 4 x 8
rozpietki 5 x 8
unosz stojac prosta 5 x 8
mlotki 4 x 8
"21" 4 serie
+brzuszki, sklony max

d2 plecy + tric
podciaganie w opadzie nadchwyt + podchwyt 6 x 8
szrugsy hantle 4 x 8
wioslowanie hantla 4 x 8
+brzuszki, sklony max

mc odpada bo pasa narazie nie mam, brak wyciagu. Co zmienic, co dolozyc a z czego zrezygnowac. Dzieki z gory
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
dobra, ale gdzie reszta planu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 142
@ up więc co dodać, nóg narazie nie robie, mc odlozylem na jakies 2 msc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1865
MatysekR1
@ up więc co dodać, nóg narazie nie robie, mc odlozylem na jakies 2 msc


Czego martwego nie robisz? Zastanów się nad kupnem drążka(ok.30zł) - naprawdę się przydaje, zastąpi wyciąg

Na siłowni robię trening. Na treningu ćwiczenia, więc gdy widzisz mnie ze sztangą to nie mów że "on ćwiczy". Co najwyżej to wykonuję trening.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 854
Cóż się stało, że nogi przestałeś ćwiczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 142
Nogi rosły szybko do tego rower więc jak dla mnie wystarczy, szczerze to pojawialy sie problemy z kupnem spodni. @paragraf nie robie mc z powodu braku pasa no i boje sie o plery. Nakierujcie mnie co jeszcze moge tu przerobic/dolozyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1865
Coś nie widzę tutaj treningu barków... jak możesz to weź coś daj.
Jeśli "21" są tym o czym myślę to 4 serie jest trochę za dużo, możesz je dać pod koniec treningu jeśli byłaby potrzeba dopompować bicepsy.
Stosuj zamiennie wiosłowanie hantlą ze sztangą, ale nie za często. Na tricepsa daj coś dobrego w stylu pompek na poręczach, francuskie itp.
O trening martwego ciągu nie ma co się bać, z tego wyniku co widzę to masz dość mocne prostowniki, a jeśli będziesz je wykonywać poprawnie technicznie to nie powinieneś się niczego obawiać, pas się przydaje ale w ciężkich treningach siłowych i przy submaksymalnych ciężarach, na codzień raczej nie ma praktycznego zastosowania.

Na siłowni robię trening. Na treningu ćwiczenia, więc gdy widzisz mnie ze sztangą to nie mów że "on ćwiczy". Co najwyżej to wykonuję trening.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split po FBW do oceny

Następny temat

FBW + dieta do oceny - all opisane

WHEY premium