SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do mawashi albo specjalistow!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 932 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4290
witam,mam szacunek dla twojej wiedzy odnosnie metodyki treningow i chcialbym i prosilbym bardzo abys mi pomogl zorganizowac jakis makrocykl treningowy,poniewaz ostatni rok jak sie okazalo teraz po zgubieniu tluszczu moja masa miesniowa zostala bez zmian,oczywiscie dieta byla prawidlowa przez caly okres wiec wina lezy po stronie treningu a raczej braku jego urozmaicenia i cwiczenia cieagle systemem masowym ,ze przez rok ani postepu w sile i jak pisze w masie,(dowodem sa zdjecia moje w fotostory)a bardzo mi zalezalo aby przybrac pare kilo i wystartowac w debiutach do 80 kg,ale patrzac na siebie postanowilem przecwiczyc jeszcze rok ,tym razem"z glowa" i wtedy sie przygotowac,wiec pytanie czy moglbys mi pomoc cos ulozyc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Napisz na priv.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jest z lewą ręką, przetrenowanie?

Następny temat

PROBLEM Z BICEPSEM

WHEY premium