SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

doświadczony karateka kyokushin na ulicy?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1695
Mam pytanie,czy doświadczony karateka kyokushin,nie jakiś laik po dwóch miesiącach treningu albo nawet po 1 roku,tylko tylko ktoś kto trenuje przynajmniej 7-8 lat i startował sporo na zawodach poradzi sobie z jednym lub z dwoma napinaczami z siłowni.

Osu!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2678 Napisanych postów 9011 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 221338
Imo z jednym sobie spokojnie poradzi z dwoma moze byc gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Ogromnie wiele zależy jednak od psychiki. Ulica, to nie dojo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2170
Trochę bez sensu temat. Przecież na to wpływa ogromna ilość czynników.. Choćby nawet to, w co jesteś ubrany a nawet pogoda. Poza tym tak jak wyżej, głównie chodzi o psychikę bo bywają fajterzy z danami, których na ulicy zjadają nerwy i strach. Ale myślę, że normalnej budowy ogarnięty facet trenujący te 7-8 lat i startujący w zawodach bez problemu powinien poradzić sobie na ulicy ze zwykłymi cwaniakami. No, ale z drugiej strony popatrz na walkę 'doświadczonego' boksera trenującego kilka ładnych lat - Pana el cholesterola - z 'napinaczem z siłowni' Robertem Burneiką tak więc wszystko zależy od człowieka, nie od stylu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Zgadzam się z powyższym.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 661
Nie ma szans nawet z jednym kyokushiowcy to jedno strzałowcy, wiem bo nie jednego skasowałem, wystarczy jedno obalenie i okładanie na ziemi, lub duszenie. A jak zobaczysz jak wywija tymi nogami odskocz pare razy, zmęczy się odrazu gwarantuje i wejdz z nim to parteru. A i ich garda która osłania tylko brzuch i klate .... to wiesz juz co robić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 2284 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24765
Chodzisz po ulicach i "kasujesz kyokushiowców"? Ciekawe masz życie. Trenujący styl kyokushin są wyróżnieni, czy innymi też się zajmujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 661
w mojej okolicy jest klub i wiem mniejwiecej kto tam chodzi, mam tez kolege z którym robiłem sobie taki mały pojedynek, kolega trenuje 6lat na zawody jeździ i zrobiłem na nim gwałt po prostu. cale te karate i oslona na brzuch klate to się zbytnio do niczego nie nadaje to bardziej styl zycia.. no chyba jak ich w klubie treninują, ale w większości to jednostrzałowcy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 150 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2170
500wciemno
w mojej okolicy jest klub i wiem mniejwiecej kto tam chodzi, mam tez kolege z którym robiłem sobie taki mały pojedynek, kolega trenuje 6lat na zawody jeździ i zrobiłem na nim gwałt po prostu. cale te karate i oslona na brzuch klate to się zbytnio do niczego nie nadaje to bardziej styl zycia.. no chyba jak ich w klubie treninują, ale w większości to jednostrzałowcy..


Najman?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35920
Osłanianie brzucha i klaty to styl życia? Chłopie! Ogarnij się.

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
da radę nawet trzem, ale musi nauczyć się od Chucka kopnięć z półobrotu...



ale pytanie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 146 - Kung Fu

Następny temat

David Price-Przyszły mistrz HW ?

Wiecej