SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dni trenigowe

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 512
Witam.
Przez kilka miesiecy trenowałem treningiem ronniego: https://www.sfd.pl/[Art]_Pierwszy_rok_treningów-t906985.html
Aktualnie, niestety prowadze koczowniczy tryb życia, a mianaowicie od pn do pt jestem w jednej miejscowosci, a na weekend wracam do innnej.
Od 7 lat trenuje sztuki walki i niestety ze wzgledu na moj tryb zycia w tym roku szkolnym mam treningi w poniedziałki i piatki. Posiadam swoja ławeczkę i reszte sprzetu. Moje pytanie brzmi w jakie dni ternowac na siłowni? Czy ma sens ewnetualnie siłownia 2 razy w tygodniu i raz na własnej masie ciała?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311
Zawsze ma sens. Może i trenując tylko 2 razy w tygodniu osiągniesz trochę mniejsze rezultaty, ale na pewno nie jest to bez sensu. Znajdź jakiś program FBW i po prostu trenuj regularnie chociażby te 2 dni w tygodniu. A w jakie dni to nie ma aż takiego znaczenia, byle byś miał między treningami jeden dzień przerwy na regenerację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 512
PN- sztuki walki, WT- FBW, SR- wolne/ ewentualniejakies aeroby/interwaly
CZW- FBW PT- sztuki walki, SB - na własnej masie ciała ND-wolne.
moze byc?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenować jak Bruce Lee

Następny temat

Trening dla początkujących do oceny + dieta

WHEY premium