SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dlaczego warto cwiczyc nogi

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1399

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam szukam porad dlaczego warto cwiczyc nogi, jakies 2-3 miechy temu znalazlem taki fajny art gdzie najpierw ktos opisal dlaczego warto cwiczyc nogi a pozniej uzytkownicy zadawali pytania i ten ktos kto zalozyl ten temat odpowiadal byl to dosc obrzerny art wiec jesli ktos cos takiego widzial a moze pamieta lub ma link to byl bym bardzo wdzieczny, dlkladnie nie wiem czy to akurat bylo na forum SFD ale mam nadzieje ze ktos mi pomoze z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 569 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14642
Nie będę za Cb szukać tego artykułu ale tak ogólnie: dlaczego warto ćwiczyć klatkę piersiową/biceps? Partia ciała jak każda inna. Każdy kto chce budować ciało powinien zaczynać od swojej podstawy czyli nóg. Głupio wyglądają sylwetki z masywnymi ramionami i nogami niczym wykałaczki. Z tego co pamiętam przy robieniu przysiadów (główne ćwiczenie na nogi) bardziej niż przy innych partiach wyzwala się hormon wzrostu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ochrona

Następny temat

Odzywki na pompe

WHEY premium