SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dlaczego Marek C.unika trudnych pytań?

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2288

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 0
dlaczego Marku unikasz trudnych pytań i je usuwasz lub odpowiadasz jednym zdaniem malo konkretnym.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
Koniu151 akurat siedze w dziale z suplami, tam gdzie mam o czyms pojecie. Nie bede "pomagal" w dzialach w ktorych moja wiedza jest za mala, aby to robic.
Co do poziomu innych dzialow, to spojrz np na wlasnie dzial z suplementami. Doradca jest tylko faftaq, ktory nie ma czasu wpadac, modzi wyglada na to ze rowniez.
To nie ten dzial, gdzie kiedys szlo sie czegos dowiedziec.
Teraz udzielaja sie tam osoby ze znikoma wiedza.
Duzo osob odeszlo na BF, przez co to forum duzo stracilo na wartosci.
No ale to raczej nie jestem tematem tego tematu, wiec eot.

Zmieniony przez - biernol w dniu 2008-05-28 20:05:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 142 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1245
a co to sa trudne pytania? Równania Einsteina czy podrzeganie do krypto-albo antyreklamy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3118
raczej nie unika tylko odpowiada "w polowie" i z tego co widziałem to na pytania ktore moga komus zaszkodzic albo nie maja 1 odpowiedzi - wiec chyba to raczej nie unikanie tylko odpowiedzialnosc...

albo pytania ginomena i rodziny :D

Zmieniony przez - Pytaczgazi w dniu 2008-05-25 10:44:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 513 Wiek 5 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8595
o niektórych rzeczach ciężko mówić na forum, o niektórych nawet nie wypada
myślę, że rzeczywiście kluczowym słowem jest odpowiedzialność i przekazywanie wiedzy tak, aby ludziska sobie nie szkodzili

nn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
skoncz
na razie nie chce mi sie banowac
ale zaczne to robic

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
marek.c I.H.S. TEAM
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 3300 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28036
raczej nie unikam trudnych pytan, lubie trudne tematy. czesto brak czasu lub niechęc do rozpisywania sie mine ogranicza. wole odpowiadac na pytania dotyczace jakiegos artykuliku , kiedy poruszamy sie w okreslonym temacie, na podlozu z fundamentów opisanych powyzej. jeali masz 'trudne " pytanie to prosze zadaj , postaram sie odp[owiedziec .(byle miescilo sie ramach naszego dzialu - odzywianie, trening , suplementacja)
pozdr
mc

IHS TEAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
Robert aka ginomen zadajesz nie tyle trudne co chore pytania czesto niezwiazane ze sportem
moze dlatego????

Zmieniony przez - e-lite w dniu 2008-05-25 13:18:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
nic dziwnego że kasuje skoro są głupie ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
ten dział jest najbardziej wartościowy na całym forum i nie ma co ukrywać bez szesnastoletnich znawców i o to chodzi. a takie ***e jak the.truth i całe pokolenie ginomenów robi tu syf
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208479
jw

W sprawie diety nie ma na forum większego autorytetu niz pan Marek, dlatego regularnie zaglądam do tego działu.

Szkoda tylko, ze pan Marek ma niewiele czasu na siedzenie na forum, ale i tak odpowiada na prawie wszystkie skierowane do niego pytania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
Bana takiemu baranowi
Szczerze jest to jeden z niewielu dzialow na SFD w ktorym poziom tematow jest dosc wyoski(nie liczac takich jak ten) i mozna sie faktycznie czegos dowiedziec.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sila

Następny temat

Karkówka

WHEY premium