SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dlaczego Andrzej Gołota takdziwnie mówi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18390

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 3175 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45520
zawodowy sport odbija się,popatrzcie na Mikro Cop Cop wielka gwiazda kickboxingu jak i mma

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 23 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21882
nawąchał się czegoś przed walką :D odbijać się może ale nie musi to być żadną regułą.. wszystko może się odbić na naszym zdrowiu..praca za biurkiem.. praca na budowie.. praca jako prezes.. itd itd ;)

Zmieniony przez - MrNowy w dniu 2013-02-01 12:22:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 3175 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 45520
tak wszystko może się odbić ale sport na poziomie zawodowym na pewno w bardzo wysokim stopniu,kolejnym przykładem jest Marek Piotrowski,świeży wywiad z nim oglądałem i również ma problemy z mową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 32
Każdy cios to mikro wstrząs mózgu, a jeżeli ktoś przyjmuje po 100-200 ciosów na walkę to ma już nieco "wstrząśnięty" mózg, przez co może mieć wady np. wzroku, mowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 157 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5139
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 157 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5139
poszukaj sobie terminu Encefalopatia bokserska

sorry, ze dwa razy, ale jakis blad mi wyskoczyl...

Zmieniony przez - Gumish w dniu 2013-02-03 20:49:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 1742 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 22904
Bo sport to zdrowie i trwałe kalectwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 127 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3477
ja tam się nigdy nie zastanawiałem, myślałem że to prosty chłop to i gada jak prosty chłop. zresztą większość boxerów ma kiepską wymowę i raczej ograniczony zasób słów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 327 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6649
Tyson jąkał się chyba od dziecka, co do Gołoty to nie wiem:D, ja tez mam taką lekką wadę :D nic nie mogę poradzić , ze napinają mi się mięśnie przy mowie, za dużo się emocjonuje :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowe rękawice - długie palce, gdzie dostać w PL raja,twins,fairtex

Następny temat

SBF w low kicku

FAME