SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dietka na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1082

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 979
Witam wszystkich, prosze o ewentualne poprawki w moim pozywieniu, chcialbym troszke przytyc, od kad pamietam zawsze stosowalem taki rozklad dnia, oczywiscie troche zmienilem nawyki zywienowe odkad zaczalem systematycznie cwiczyc,ale jakos niemoge przytyc, zdaje sobie sprawe ze bedzie to trudne ze wzgledu na moje treningi MMA piec razy w tygodniu

Oto jak wyglada moj dzien..

Śniadanie: ( ok. 6:00 )
Godzinę przed siłownią spożywam zazwyczaj porcje białka i węglowodanów, np. jajecznice z płatkami owsianymi + chleb z masłem i szynka, owsiankę na mleku + chleb z masłem i miodem albo chleb z masłem i twarogiem i dżemem + kakao itp.

II Śniadanie: ( ok. 9:00 )
Zazwyczaj po siłowni spożywam cos białkowego + owoc np. maślanka, kefir, jogurt + banan i jabłko itp.

III Posiłek ( ok. 12:00 )
Jest no właściwie moje prawdziwe drugie śniadanie które skalda się z porcji świeżych warzyw, białka i węglowodanów np. kanapki z masłem, sałatą, szynką, ogórkiem, pomidorem, papryką, cebulą, szczypiorkiem, rzodkiewką itp.

Obiad ( ok. 16:00 )
Na obiad składa się zupa która przygotowuję z żeberek, korpusów drobiowych tudzież innych części kostnych. Zupy zazwyczaj są z dużą ilością sezonowych warzyw. Natomiast drugie danie składa się z porcji węglowodanowej ( ziemniaki, ryz, kasze, makaron, kluski, kopytka.. ), białkowej ( porcji mięsa np. piersi z kurczaka, indyka, polędwiczka wieprzowa, wołowina rzadko, oraz dużo ryb i owoców morza ), witaminowej ( w postaci świeżych surówek, sałatek tudzież gotowanych bukietów warzyw )

Podwieczorek (ok. 18:00 )
Jest to zazwyczaj parę sezonowych owoców + kisiel czy galaretka, jogurt, banan, + rządek gorzkiej czekolady ( ok. 2 godziny przed treningiem MMA )

Kolacja (ok. 22:00 )
Po treningu jestem bardzo głodny i wyczerpany dlatego spożywam zazwyczaj ciepły węglowodanowo-białkowy posiłek typu makaron z białym serem, rizzotto z owocami morza, makaron w warzywami i kurczakiem itp.

Some people dream of success... while others wake up and work hard at it

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
wywal szynke po silowni mieso z makaronem/ryzem
dodaj oliwy do menu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
Śniadanie: ( ok. 6:00 )
Platki(lub inne niskie IG) + mieso (swierze,szynka nie ''dziala'') maly owoc jesli to przed treningiem


II Śniadanie: ( ok. 9:00 )
Jesli masz mozliwosc zjesc od razu albo okolo 30 minut po trenie to :
Ziemniaki / Bialy ryz / + mieso (szynka niet) , mozesz dac kapke jogurtu nat. beztluszczu ale nie szalej.


III Posiłek ( ok. 12:00 )

Wegle o niskim IG , Duzo warzy ,oliwa z oliwek lub orzechy (poczytaj o zdrowych tluszczach )

Obiad ( ok. 16:00 )

tradycyjnie , mieso wegle tluszcz warzywa . Wegli dajesz w ramach zapotrzebowania,nie musza konieccznie tu wystepowac.
Nie jestem fanem zup ,ale jako dodatek do obiadu moze byc chyba.

Podwieczorek (ok. 18:00 )
mieso+ tluszcz + warzywa + wegle

po trenie owoc maly i bialko pitne ,zeby przed snem wegli nie szamac .

Kolacja (ok. 22:00 )

bialko tluszcz warzywa np twarog badz jajca. Cos wolnowchlanialnego !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 979
uzywam tylko oliwy z oliwek, do smarzenia, do salatek.. koles dzieki za rade przestawie sie na cos weglowodanowego z miesem, pozdrawiam tomek

Some people dream of success... while others wake up and work hard at it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 982 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12814
Jakie przyjales BTW i zapotrzebowanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 979
TheBigBoss nic nie przyjmowalem,zakladalem ani tez nie obliczalem, po prostu chce troche przybrac na masie starajac sie odzywiac zgodnie z zasadami racjonalnego zywienia i spozywac 5-6 posilkow uwzgledniajac wszystkie grupy produktow spozywczych..Wiem ze bedzie to trudne ze wzgledu na wykonywane sporty. Poki co dziekuje bardzo za cenne rady ktore uswiadomily mi ze musze zmienic troszke swoj jadlospis..:] pozdrawiam Tomek

Some people dream of success... while others wake up and work hard at it

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PILNIE POTRZEBUJE POMOcy!

Następny temat

Prosze o poprawki

WHEY premium