SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta tluszczowa, redukcja smalcu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8121

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
shooter3 nie zwracaj mu nie daj boże uwagi, on wie lepij
tylko nie wiem po co się pyta :D :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
tlumaczylem ci grzecznie ale ty nadal nierozumiesz i sie madralujesz wiec zadam ci pytanie
czy zawsze dziewice kulturystyczne musza sie najwiecej madralowac? niemajac za soba doswiadczenia i wiedzy? a jak masz jeakies swoje doswiadczenia to na tak niskim poziomie ze takie kulawe gadki sa mi wogole niepotrzebne bo z doswiadczeniem do piet mi niedorastas

ps. mowisz mi ze ja mam dluga droge do do osiagniecia celu, ja to wiem ale z danych w profilu to w obwodzie brzucha rozni nas 2,5cm a roznica wagi 14kg wiec zmykaj i tu wiecej niewracaj
pozdr. dla dziewczyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Panowie proszę dajcie sobie spokój i zamknijcie temat.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Usunięty przez s.m.p.a. za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
usuwam już każde dogryzanie sobie a potem ostrzegam przed banem a nie chce tego robić.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 453
rr daj znac jak tam wrazenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 491 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3691
"Stałe dostarczanie dużych ilości białka powoduje wzrost wydalania wapnia wraz z moczem, co z kolei sprzyja osteoporozie oraz zwiększa ryzyko powstania kamieni nerkowych.
Trzeba jednak dodać że dieta wysoko białkowa sprzyja odwapnianiu kości tylko wtedy, gdy jest ona uboga w wapń.
Nie ulega wątpliwości, że nadmierne spożycie białka obciąża nerki i wątrobę-narządy odpowiedzialne za syntezę i wydalanie produktów przemian aminokwasów.W sytuacji ekstremalnej białko może działać wręcz toksycznie. Stosowanie diety w której stanowi ono 35% zapotrzebowania energetycznego, grozi znacznym podwyższeniem związków azotowych i amoniaku we krwi, mdłościami, biegunkami, a nawet śmiercią....
Podsumowując, nadmiar białka może być groźny dla zdrowia..."

źródło: Bilsborought S., Mann N. A review of issues of dietary protein intake in humans. Int J Sport Nutr Exerc
Joanna Walczak
czerwcowy KiF

Kulturystyka pokazuje jakim jesteś człowiekiem, twardym jak stal czy miękkim jak panienka.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
ja na bialku 3g i jestem od kilku lat i wyniki mam bardzo dobre okresowo wchodze na 4g i tez mi to w niczym nieprzeszkadza ,zadnych dolegliwosci zoladkowych ani nic w tym stylu, tak samo jak niepij koli i niejedz tunczyka bo niezdrowe, ja bez 2 litrow coli light sobie niewyobrazam redukcji zreszta wogole niepije zadnych innych napoi oprocz wody i ewent. herbaty, a ciekawe w jaki sposob dragi wplywaja i alkochol i kazdy wie ze to niezdrowe a pija i cpaja, ja bym niepopadal w paranoje, jak bys przeczytal caly moj post to bys wyczytal w nim ze uzasadnione jest umnie wysokie spozycie bialka
nj pierwsze dni to organizm sie musi przestawic, czulem brak kondycji na treningu i straszne zmeczenie po treningu. sily odzyskiwalem po zjedzeniu posilku tluszczowego,
dzis sprubuje opcji ze zjedzeniem 30g kaszy jeczmiennej w posilku przedtrenuingowym, wwpodniosa mi sie do 45g, taka opcje ww- 0,8g/kg zalecaja inni ktorzy stosowali diety tluszczowe , wiec trzeba samemu wyprubowac co dla kogo jest najlepsze, poza tymi zmianami z brakiem kondycji na treningu samopoczucie na diecie bardzo dobre, brzuch zrobil sie wklesly poniewaz sporo mniej jedzenia jjem niz popzednio, waga o jakies 1,5kg w dol poleciala, a wiecej ci cos bede mogl powiedziec za jakies dwa tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 453
daj znac rr jak tam po ponad tygodniu? Sam sie czaje czy by nie sprobowac tluszczowej.Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1257 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12695
na razie jest ok, dobrze sie czuje, pierwsze 3 dni bylem oslabiony ale reszta juz byla ok, wczoraj przycielem sobie o 200kal i mialem sporo latania wiec dzis czuje zmeczenie , zobaczymy jak bedzie reszta dni, do tego zmeczenia dochodzi jeszcze mala ilosc snu ostatnio ok 6 godz a to dlamnie troche zamalo
waga praktycznie stoi w miejscu a smalec tak jak by sie redukowal, w wekend zrobie sobie foto i porownam wtedy bede widzial czy jest jakis postep
co do uczucia glodu jest tez spore ale idzie wytrzymac, najgorzej jest po takich cieciach wtedy ssanie mam naprawde duze
jak czuje zmeczenie odpuszczam troche aero zas na silce trening idzie na normalnych obrotach
czekam na pierwsze ladowanie
bo mam juz chec na ww, a dzis sobie zrobilem dla odmiany ser bialy z maslem orzechowym na kolacje i jest to mila odmiana jednak beda takie posilki maks 1 w tyg

Zmieniony przez - rr-28 w dniu 2010-06-30 23:15:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nowy start? nowa porażka?

Następny temat

Dieta na Masę do sprawdzenia - sam ułożyłem!

WHEY premium