SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta redukcyjna (tajski + siłownia), dieta na spalanie tłuszczu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70
Witam.
Zakładam nowy temat ponieważ informacje jakie znalazłem na SFD i konkurencyjnym forum dyskusyjnym nie dało mi jednoznacznej odpowiedzi na moje pytanie.
Chciałbym sobie ułożyć dietę żeby spalić nadmiar tkanki tłuszczowej, po to żeby poprawić sprawność i sylwetkę. Jednak jest pewien warunek, trenuje boks tajski już siódmy miesiąc + siłownia szósty miesiąc i nie chciałbym żeby ograniczenia wynikające ze stosowania diety negatywnie wpłynęły na uprawiany sport i siłownie tzn. żeby uniknąć efekty zmęczenia, ospałości (czytałem, bodajże tutaj, że przy złym ułożeniu diety, jeżeli spożywanie dziennych kalorii jest za małe następuje pogorszenie wyników w ćwiczeniach), lub żeby dieta nie dość że zredukuje mi tkankę tłuszczową to jeszcze zredukowała masę mięśniową, bo wtedy cały siedmiomiesięczny trud szlag trafi

Wzrost: 181 cm
Waga: 83 kg
Wiek: 22 lata
poniedziałek, środa, piątek - siłownia
wtorek, czwartek - tajski
ogólnie aktywny fizycznie bez zbędnego siedzenia przed komputerem wink.gif
BMI pokazuje mi że mam lekka nadwagę bez otyłości, wynik 25,75.

którą dietę powinienem stosować ? CKD, TKD, niskowęglowodanowa itd, czy może jakaś dieta i zmodyfikować ją dla moich potrzeb ?
Będę bardzo wdzięczny za pomoc przy wyborze diety, żebym mógł sobie ułożyć plan posiłków itp.
Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 22

Waga: 83

Wzrost: 181

Obwód klatki: 106

Obwód ramienia: 37

Obwód talii: 88

Obwód uda: 58

Obwód łydki: 41

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 20,7 %

Aktywność w ciągu dnia: praca

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: pon,śr,pr - siłownia
wt,czw - tajski


Odżywianie: nie jadam słodyczy, jasnego pieczywa, tłustego mięsa.
lubię ciemny chleb, warzyw i owoce


Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: brak

Preferowane formy aktywności fizycznej: 90 minut 5x w tygodniu, tyle poświęcam na siłownię i tajski

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie wiem

Stosowane wcześniej diety: brak
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
10 przykazań żywieniowych na początek.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 70
ok, dzięki Koniu. zastosuje sie do niej, zobaczymy co wyjdzie. z tego co wyczytałem to jedna ze stosujących osób straciła tkankę tłuszczowa z 17% do 10% przy utracie tylko 2kg. o takie co w sumie by mi chodziło. oby tylko nie odbiło się to aż tak negatywnie na sile i wytrzymałości.
pozdrwiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta ENDOMORFIK

Następny temat

dobre zapotrzebowanie

Wiecej