SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta redukcyjna-rozdzielcza?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 809

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam-czy ktoś próbował połączyć kiedyś zbilansowaną dietę redukcyjną z zasadami diety rozdzielczej? do tego dochodzi oczywiście trening więc jest dylemat.
tak na szybko analizując mało byłoby dozwolonych opcji posiłku białkowo węglowego-to co by akurat pasowało to np.wędzona ryba (gr. neutralna) z ryżem (gr.węglowodanowa)
co o tym sądzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1551 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8809
Dieta rozdzielna / rozdzielcza to wymysł rodem z "Naj" czy "Pani domu".
Jedyne produkty, których nie powinniśmy łączyć to cukry proste i tłuszcze nasycone. Wszystkie inne kombinacje dozwolone. Dieta zbilansowana na początek jak najbardziej OK.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czasami może i chciałoby się przekombinować-kiedyś robiłam sobie rozdzielczą i generalnie dobrze się z nią czułam-często mam problemy z ukł. pokarmowym więc rozdzielcza pod tym względem mi służyła-ktoś może też jej próbował?jakie doświadczenia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Low carb na masę -- pytanie.

Następny temat

Dieta na masę- Proszę o pomoc.

WHEY premium