SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta redukcyjna przejscie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 182 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3227
Witam, mam zamiar przejść na dietę redukcyjną, jadłem ok. 240 g b 480 w i 60 t i niestety waga juz nie szła do góry, postanwiłem redukować

Waga 103 kg 183 cm 15-18% Bf

Od 2 dni praktycznie nie jem węgli, tylko warzywa, czuje się dobrze tłuszcze wysoko białka ok. 180 g i smr warzywa, doskwiera trochę głód ale nie ma tragedii :)

Teraz tak, pytanie czy nie popełniłem błędu? Zamiast stopniowo ograniczyć węgle od razu wleciałem na same warzywa, czy jest to błąd?

Co dalej? Kontynuować , dodać węgli? Czy robić dalej to co robię czyli 180 g białka, 1 kg warzyw ed i tłuszcze ? Mam zamiar robić ładowanie raz w tygodniu :)

Jak to zrobić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Wrzuć pełną ankiete działu a także zrzut jadłospisu z potreningu https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html . Następnie wrzucisz zrzut i Ci doradzimy co źle np. jest. Także wrzuć zdjęcie i trening.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja i masa

Następny temat

Stepper ćwiczenia

WHEY premium