SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta redukcyjna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
qmpel który wlasnie ze mna siedzi nie ma kompa :) prosi o sprawdzenie jego diety cel jak w temacie

1 posilek
100gr płatkow owsianych
250ml mleka 0,5-2%
100gr Twarogu chudego
5g oliwy z oliwek
2posilek
100gr ryżu
100gr twarogu półtłustego
10g olivy z olivek
3posilek
jajecznica z 4 jajek
oliva z olivek10gr
100g pomidora lub innego owocu
4posilek
Twarog półtłusty lub chudy + serek wiejski+5gr olivy z olivek
5posilek przed spadniem
Twaróg chudy+100ml mleka0,5%

czasem Twarog zastapi tunczykiem w wodzie:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 671
Witam..no wiec mam jakies 165cm wzorstu i tyle samo wagi hmm ja nie wiem czy dobrze trafiłem ale mam problem..właśnie zamówiłem sobie ławeczke profesionalną do ćwiczeń mam rowerek drążek do podciagania i mam zamiar sie wziąść za siebie...nie chce stracić koniecznie na wadze..tylko inaczej wyglądac poćwiczyc i przedewszystkim schudnąć...wiec słyszałem ze dieta redukcyjna pomaga chudnąć na całym ciele a to mi najbardziej chodzi brzuch to nie wielka tragedia ale od pasa w dół gorzej wiec bardzo chce by ktoś pomógł dobrac dobrą diete i doradził jak ćwiczyć mało sie znam na dietach i odżywianiu wiecej na ćwiczeniu choc też nie wiele..do dyspozycji mam drążek wiec bd chciał sie troche wyciagnąć podobno drążek + tran to jakieś rozwiązanie..rowerek bieganie i inne ćwiczenia na nogi pomogą mi z nogami...brzuszki pompki itd oczywiście tez bd robił..no i na ławeczce motylki nogi klata triceps biceps itd..chce w miare szybko i efektywnie poprawic sylwetke wtedy bd szcześliwy prosze pisać tylko porady bo gadania typu " z takim szprzetem nic nie zdziałasz idz na silke czy coś ala w podobie odpuśćie..pozdrawiam i z góry dzieki za wszelkie pomoce

ahas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
1 posilek /// OK
100gr płatkow owsianych
250ml mleka 0,5-2%
100gr Twarogu chudego
5g oliwy z oliwek
2posilek
100gr ryżu /// RYŻ NAJLEPIEJ BRĄZOWY I ROZBIŁBYM TO NA 50GRAM W TYM POSIŁKU I 50GRAM W 3 POSIŁKU
100gr twarogu półtłustego /// CHUDY
10g olivy z olivek
3posilek /// OK
jajecznica z 4 jajek
oliva z olivek10gr
100g pomidora lub innego owocu
4posilek /// OK
Twarog półtłusty lub chudy + serek wiejski+5gr olivy z olivek
5posilek przed spadniem
Twaróg chudy+100ml mleka0,5% /// MLEKO WYRZUĆ , DAJ JAKIEŚ WARZYWO ZAMIAST TEGO

czasem Twarog zastapi tunczykiem w wodzie:) /// OK


DIETA NAWET NIEZŁA Z TYM ŻE NIE WIEM ILE WAŻY DO ILU CHCE ZEJSĆ , ILE TRENUJE I ILE TO WSZYSTKO MA KCAL....TAK NA JEDEN RZUT OKA JEŚLI CHODZI O PRODUKTY I ICH ROZMIESZCZENIE DIETA DOBRZE SIE PREZENTUJE

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:) no wiessz prze***ane mam z tym ze malo waze ale mam tłuszcz... nogi mam chude troche w pasie i na twarzy mi zostalo duzo tłuszczu a z tego najtrudniej schodzi;)waze gdzies kolo 74kg wzrost 180cm chce schudnac max z 2 kg z tluszczu tez a potem prawdziwa dieta masowa;)pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
chudnie sie z całego ciała równomiernie no chyba ze zaczynasz przygode z ćwiczeniami i dietami....warzysz mało więc myśle że poprostu brak mięśni i uwidacznia się sam tłuszcz...więc ponawiam pytaniue

ĆWICZYŁEŚ COŚ ??? CZY ĆWICZYSZ ?? CZY ZAMIERZASZ ĆWICZYĆ ??

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2005-11-12 15:27:58

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566


100g pomidora lub innego owocu hehe dobre owoce moze sobie darowac co najwyżej po treningu albo na śnaidanko ale zbędne

co do diety mam pare uwag

mleko z ostatniego posiłku out

ser półtłusty na chudy

dodać tran/omega-3 w pakach/fish oil concentrate

tłuszcze zaoszczedzone z twarogu półtłustego jak i z mleka 2% polecam zamiaenić olejem lnianym


poprawić i wrzucic ponownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe bubu teraz dopiero zauwazylem dlaczego sie smiejesz z pomidora jakis nie kumty jestem chodzilo mi o warzywo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
pisałes po pijaku to sie pomyliłeś

miałes kaca to cięzko zaczaić było ale udało sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6003
Pomidor to owoc !

" Owoc jednorocznej rośliny - pomidora zwyczajnego z rodziny psiankowatych, pochodzącej ze Środkowej lub Południowej Ameryki, skąd zostały przywiezione do Europy i rozprzestrzeniły się dość szybko na inne kontynenty. Ciekawostką jest, że początkowo były uważane za trujące i hodowano je w ogrodach dla celów dekoracyjnych.
Dziś pomidory należą do najpopularniejszych warzyw na świecie, bez których nie może się obejść żadna kuchnia. Owocem jest jagoda barwy zielonej (w stanie niedojrzałym), różowej, czerwonej lub żółtej (owoc dojrzały), kształtu kulistego o przyjemnym, orzeźwiającym, soczystym miąższu. Spożywa się je w stanie świeżym lub przetworzonym na soki i koncentraty, stanowią też świetny dodatek do wielu napojów i potraw, np. zup, mięs, sosów. Pomidory są bardzo odżywcze, zawierają m.in.: sód, potas, magnez, wapń, mangan, żelazo, kobalt, miedź, cynk, fosfor, fluor, chlor, jod, karoten, witaminy: K, B1, B2, B6, C; kwasy: nikotynowy, pantotenowy, foliowy, szczawiowy; biotynę.
Najbardziej znane i cenione odmiany: Najwcześniejszy, Immun Pudliszkowski, Karzełek Puławski, Zelandia, Potentat, Red Cloud, Oppen Air."

Zrodlo:
http://medycyna.linia.pl/pomidor.html



Zmieniony przez - syndespoty w dniu 2005-11-13 14:51:16

Zmieniony przez - syndespoty w dniu 2005-11-13 14:52:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Owoc jednorocznej rośliny - CHYBA NIE ROZUMIESZ TEGO POJĘCIA

JEST OWOCEM ROSLINY CO NIE ZNACZY ŻE JEST DO OWOCÓW KLASYFIKOWANY BO TAK TO WSZYSTKO BYŁO BY OWOCEM

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6003
He , z biologii nie jestem jakims orlem ale nadal uwazam ze pomidor to owoc,btw. marchewka to tez owoc wg wymogow unijnych !


"....Do Europy dotarł w wieku szesnastym. Rozprzestrzeniał się powoli z Hiszpanii, trafił do Neapolu jako roślina lecznicza. Włosi nazwali go wtedy "pomodoro" - złote jabłko. We Francji, a właściwie Prowansji ochrzczono go nazwą "pomme d'amour", jabłko miłości. Początkowo traktowano go raczej jako owoc. I trzeba było całego pokolenia zanim trafił do kuchni jako wyśmienity składnik wielu potraw. " .......To warzywo, czy też raczej owoc, 15 lat temu było w Paryżu prawie całkowicie nieznane. Początkowo bardzo drogi, stał się z czasem pomidor produktem powszechnie uznanym. Dziś w La Halle można zobaczyć kosze mieniące się czerwienią dojrzałych pomidorów. Wszyscy bowiem przyznają, że jest pomidor błogosławieństwem kuchni znamienitych. Z pomidorów bowiem powstają najlepsze sosy, które podawać można z każdym rodzajem mięsa..."
http://www.majkowscy.neostrada.pl/kuchnia/polska/kuchniapolska.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
ty tez jesteś owocem matki i ojca
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czego nie wolno jeść ?

Następny temat

ile tego biaka

WHEY premium