SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta redukcyjna

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 371 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4060
Witam.
Mam problem. Sory, ze byc moze zasmiecam forum, ale kolezanka poprosila mnie zebym rozpisal jej diete, bo chce schudnac. Wazy 54 kg przy okolo 160cm wzrostu. Nie wiem jaka diete jej ulozyc. Moglibyscie mi poradzic?(CKD to chyba dla niej za trudna dieta bo w wyniku bledow jeszcze by sie zmasowala ). Nie chodzi mi oczywiscie o to zebyscie dali mi gotowa diete - sam uloze ale musze miec jakies materialy informacyjne. Wiem ze niektorzy z Was sie na tym swietnie znaja, wiec prosze Was o pomoc. Poradzcie jaka polecic jej diete, ewentualne linki mile widziane
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
esefde poczytaj podwieszone posty o ukladaniu diety ,sadze ze 2,2g bialka 1g tl i 2-3 g ww bedzie oki,oczywiscie najpierw bilans kaloryczny do obliczenia i dobor makroskladnikow do kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
niech sama obliczy sobie zapotrzebowanie a ty jej coś sklić poczytaj posty podwieszone

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 371 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4060
ona to jest cimna w tych sprawach jak malo kto. Wszystko bede musial zrobic sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy wystarczająco dużo jem

Następny temat

dieta w trakcie regeneracji

WHEY premium