SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta proste pytanie i zamykamy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 523

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 443
Witam
Mam pytanie. Czy za 30zł tygodniowo da się ułożyć dietę na ostrą redukjcę (ważę 85kg przy 175cm wzr) czy jest to niewykonalne i lepiej sobie dać spokój?

Obecnie dużo biegam i zrzuciłem 5kg bez żadnej diety ale boję się efektu jojo, bo ,,troszkę'' się głodzę.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1813 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12572
Jeżeli żyjesz w tym samym kraju co ja, jesteś dorosłym człowiekiem i byłeś choć raz w sklepie w tym kraju, to raczej wiesz że nie da się kupić pożywienia na tydzień za 30 zł. Mówię tu już o podstawach podstaw.

Jedz jak bestia, ćwicz jak bestia, bądź bestią!
Instruktor kulturystyki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
za 120zł na miesiąc to na dobrą sprawę ciężko by było na wczorajszym chlebie z pasztetem z promocji przeżyć.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowanie pod zawody

Następny temat

Początkujący biegacz, kontuzje.

Wiecej