SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na siłe-oceńcie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7894
7.00
mleko 2% 500ml
płatki musli 150g
9.00(w szkole)
2 kanapki z szynką,pomidorem,kapustą i ogórkiem (niewiem ile to waży i ile b,w,t ma)
11.00
j/w(niewiem co jeszcze by tu dać moze twaróg?)
14.00
ryż 100g lub makaron 200g
twaróg 60g
17.00
ryż 100g
twaróg 60g
20.00(przed treningiem)
ryż 100g
twaróg 60g
22.00(tuż po treningu)
miód 2 łyżki
jabko lub banan
22.30
ryż 100g(po treningu i na noc)
jajecznica 3jaja

wiek:16
waga:80
cel diety: siła
chce dodać ze nielubie miesa,poza szynka parowkami i chamburgerami:)

%)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17545
Co to znaczy, ze nie trzeba miec diety? Nie trzeba nic jesc?

Diety nie mam czasu teraz ocenic, ale moge powiedziec, ze jesli twoim priorytetem jest sila to stawiaj glownie na weglowodany: ryz/kasza/ziemniaki itd, w zaleznosci od twojej budowy ciala 5-7g/kg masy ciala. Bialko w tym przypadku schodzi na drugi plan i styknie ok. 1,5g/kg masy, ale dobrze byloby, gdybys dostarczal je z dobrych zrodel, czyli miesa (prym wiedzie tu wołowina, ale nie kazdego stac, wiec moze byc kurak/indy/swinka). Z wynalazkami typu serek wiejski dalbym sobie spokoj.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 3517 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21015
zaskron
zapodaj linkiem do tematu z tą teorią chetnie poczytam

sra ta ta ta ta...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
diete ma każdy, zaskronowi chodziło o to że jeśli priorytetem nie jest wygląd (kulturystyka) a siła (strong man) to nie trzeba mieć dokładnie wyliczanej, zresztą zobacz sobie strong manów jak wyglądają wygląd jest efektem ubocznym, no pudzian jest wyjątkiem, genetyka robi swoje.

zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
chodzilo mi o to wlasnie co pisze endrju135 ze jak chce sile to niech opiera swe posililki na jedzeniu wysokoweglowodanowym a co do pudziana to nie powiesz mi chyba ze on mial jakas diete?? jedyne co robil to potrafil w******lic na raz cala brutfanke placka jak mu mama upiekla i jak wyglada??kazdy wie. On sie opieral na duzych ciezarach i to byl klucz do najlepszej stymulacji jego miesni i efekt jest jaki jest.
Wogole pisal ktos cytuje : Co to znaczy, ze nie trzeba miec diety? Nie trzeba nic jesc?
dieta to nie znaczy to ze nie trzeba wogole jesc. Dieta to inaczej scisle zbilansowane i jedzone o odpowiedniej porze i w odpowiednich ilosciach posilki roznego rodzaju by dostarczyt organizmowi b,t,w wiec nie wiem po co to napisales

Zmieniony przez - zaskron w dniu 2008-02-29 18:56:31

Zmieniony przez - zaskron w dniu 2008-02-29 18:57:42

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
pierdu pierdu srata tata.

jak chcesz utrzymac konkretna wage przy optymalnym przyroscie sily bez diety?

strong man to co innego, tutaj nie robi ile wazysz.

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7894
no to sie troche pogubiłem,czyli lepiej moze tak wygladac dieta jak teraz czy poprostu starac sie ogólne duzo wcinać?

%)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1021 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28277
zalezy co chcesz osiagnac, boze. pomysl.

chcesz miec po prostu duzo sily bez znaczenia na wszystko - wcinasz wszystko, przede wszystkim duzo miesa (bo bez tego sie nie obedzie tak czy siak).

chcesz utrzymac wage i przybrac na sile ukladasz diete tak by nie tyc ani nie chudnac.

proste.

dieta tez trening - musi bolec.

...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Usunięty przez jabolcokk za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 632 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17545
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

redukcja - ocena diety i dyskusja

Następny temat

need dieta

WHEY premium