SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na rzezbe do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 696
witam. no wiec tak. prosze was o ocenienie mojej diety (glownie chodzi mi o rzezbe)). dodatkowo do tej diety jako uzupelnienie wody w organizmie bede pij wode i ew zielona/czerwona herbate nie slodzona i lykal witaminki: vigor plus. chodze na silownie 3x w tyg.


oto dane:

Waga ciała [kg]: 70
Ilość białka na kg masy [g] 2,1
Ilość węglowodanów na kg masy [g] 4
Ilość tłuszczy na kg masy [g] 0,6

Zapotrzebowanie
Ilość białka [g] 147
Ilość węglowodanów [g] 280
Ilość tłuszczu [g] 42

Dzienne zapotrzebowanie na kalorie 2086

a oto moja dieta:





czekam na wasze opinie. pozdrawiam.

Zmieniony przez - shawn123 w dniu 2008-09-01 20:40:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2473
ale jeśli zamienisz te 2 posiłki to nic nie zyskasz bo kasza gryczana też ma wysoki IG.ogólnie chodzi o to żeby na wieczór nie napychać się węglowodanami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1187
a mi się obrazek nie wyświetla....

40 % ćwiczeń
+ 40 % diety
+ 20 % podejścia
= 100% efekt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505


Proszę bardzo :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 644 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15588
nie za mało warzyw?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1187
Jeśli chodzi o dietę, to moim zdaniem jest poprawnie ułożona. Kwestia, czy będziesz jej przestrzegał. Mam nadzieję, że masz alternatywę do tej diety. Nie można codziennie tego samego wcianać. Z własnego doświadczenia powiem Ci, że podczas takiego rygoru trzeba uważać na pokusy :)
Jeśli chodzi o aktywność fizyczną to zdecydowanie w dni nietrenignowe basen, rower, bieg lub jakieś inne aeroby. Jak robić rzeźbę to pełną parą. Jeden dzień odpoczynku np. niedziela na rozluźnienie (brak aktywności fizycznej).
Poza tym życzę powodzonka. Jak długo masz zamiar taką dietę utrzymać ? Jakich efektów się spodziewasz ?
Pozdrawiam

40 % ćwiczeń
+ 40 % diety
+ 20 % podejścia
= 100% efekt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1924 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22174
4 to posiłek po treningowy? 5 do zmiany a w 1 zamiast orzechów arachidowych daj włoskie i dodaj 1 jajko. pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 696
Jacquess - dlaczego wloskich? przeciez arachidowe maja wiecej bialka :), tak 4 posilek to posilek po treningowy, miedzy 3 a 4 jest trening.

picolll - co do alternatywy jeszcze nie mam. chwilowo brak czasu na ulozenie. narazie jej jeszcze nie uzywam. ale bede ja juz nie dlugo stosowac przez conajmniej miesiac. spodziewam sie przyrostu suchej masy miesniowej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1187
"spodziewam sie przyrostu suchej masy miesniowej."

Hmm, a ja myślałem, że chcesz zrobić dietę na rzeźbę... Bardziej oczywistą opowiedzią, było by chce się pociąć, uwidocznić żyły, zmniejszyć BF do 10%.
Generalnie pamiętaj, że baaardzo trudno jest robić rzeźbę i zdobywać masę mięśniową. Dlatego wymyślono cykle na masę, siłę, rzeźbę. Zastanów się jeszcze raz czego najbardziej potrzebujesz i dostosuj trening, dietę i suplementację.

40 % ćwiczeń
+ 40 % diety
+ 20 % podejścia
= 100% efekt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 463 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91254
jak dla mnie to za mało warzyw, wiec mysle ze powinienes zamienic ten preparat witaminowy vigor na jakis lepszy, np ten z Olimpa polecam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 696
picolll - mialem na mysly uwydatnienie miesni.

p.s. jak mam ulozyc alternatywe aby posilki mi sie nie powtarzaly??

Zmieniony przez - shawn123 w dniu 2008-09-13 15:52:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
jesli chcesz robic rzezbe (choc nie wiem za bardzo z czego) to imo za duzo wegli, za malo tluszczu. Obetnij wegle, zwieksz tluszcz.

W potreningowym wywal oliwe.

W II posilku daj np. tunczyka zamiast tej poledwicy.

Pieczywo tez wg. mnie na redukcji nie jest najlepsze.

Za duzo tego bialego ryzu, w potreningowym ujdzie ale w reszcie zastap go kasza jeczmienna badz gryczana lub platkami owsianymi.




Zmieniony przez - npp w dniu 2008-09-13 16:14:46
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

moja dieta prosze o ocene!!

Następny temat

Dieta, do oceny

WHEY premium