SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na rzeźbę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
witam , w tej chwili jestem na masówce i ważę 121 kg (mój cel to ok 130 do końca października) problem w tym że o ile z masą nigdy nie miałem problemów o tyle nigdy nie zabrałem sie do rzeźby tak na poważnie nie bardzo wiem jak tą dietę ułożyć , czy ktoś mógłby mi pomóc i napisać ile czego ma w tej diecie być i jakich produktów powinienem unikać ? Mój cel na rzeźbie to ok 110 kg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
wegle sciete okolotrenigowo i na sniadanie, bialko pelnowartosciowe ok.2g podbijajc kcal zdrowymi tluszcami ok.1,5g

zaleznie czy wybierzesz low carb 100-150g wegli czy zbilansowana 2-3g na KMC lub ew.manipulacje weglowodanami

Zmieniony przez - koles08 w dniu 2009-09-02 08:48:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
a jak sądzisz dużo mięśnia stracę na low carb ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68749
zawsze na redukcji poleci pewnie endo jestes,wiec duzych spadkow nie bedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 101
ok , dziękuję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozwolnienie, bóle brzucha i nudności

Następny temat

Jeść czy nie jeść?

WHEY premium