SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na przybranie masy do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam od jakiegoś czasu staram się przybrać na masie i w tym celu sporządziłem sobie dietę, chciałbym się dowiedzieć czy idę w dobrym kierunku. Wygląda ona mniej więcej tak

Posiłek 1 około 8.00
- 3 jajka
- owsianka lub musli
- 3 kromki białego chleba z serem żółtym
- garść rodzynek

Posiłek 2 około 11.00
- serek wiejski(twarożek)
- 3 kromki ciemnego pieczywa z masłem
- owoc

Posiłek 3 obiad około 15.00
Na obiad jadam dania takie jak:
- spaghetti
- warzywa z piersią kurczaka
-ryż po chińsku
- kasze z gulaszem
- czasami jakąś zupę

Posiłek 4 po treningu około 18.00
- tutaj wypijam 220 mln gainera + owoc (najczęściej banan)

Posiłek 5 około 20.00
- puszka rybna ( makrela bądź śledź) w sosie pomidorowym
- 3 kromki ciemnego pieczywa

Moja dieta wygląda mniej więcej tak proszę o wasze opinie i porady. Z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1250
Ankieta. Nie otrzymasz pomocy jesli nie będziemy o tobie nic wiedzieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
J/W

Nie wiemy nic o Tobie. ( Cel/Wiek/Waga/Wzrost etc.. )
Wrzuć swój jadłospis w formie zrzutu potreningu.pl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK sorry. Mam 19 lat mierzę 180 cm i warzę 63 kilogramy. Trenuje 3 dni w tygodniu po jakieś półtorej godziny od jakiegoś miesiąca, chciałbym po prostu przytyć. Jeżeli chodzi o dietę to jem na siłę ile się da i nie wiem do końca czy jest to dobre rozwiązanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 80 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1250
Niedowaga że hej... Jedz ile się da. Ankiety dalej brak ale zakładam że jestes ekto i ze zbednym tłuszczem nie ma problemów. Masa Masa Masa jest twoim nr.1 ;)) ppm masz około 1600 zakładając twój metabolizm który pędzi jak robert po torze to ja bym dał na początek od razu 2500kcl dziennie na zasadzie zbilansowanej diety. Poczytaj trochę ułóż sobie dietę i plan treningowy na PoTreningu.pl i wróć do nas. Ocenimy ;)

,,jem na siłę ile się da''--- i nie tyjesz ?? jesz za mało. Proste. Jesć dużo to pojęcie względne dla mnie jest to np 15 jajek na posiłek w ciągu dnia. Dla innych 2 kromki chleba.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mniej więcej tak wygląda mój dzień, mniej więcej ponieważ na obiad nie zawsze jadam ryż z kurczakiem poza tym znajdą się jeszcze warzywa z patelni, makarony (najczęściej spaghetti) i kasza. Jestem niestety ektomorfikiem, a dietę stosuje od jakiegoś miesiąca, przytyłem jakieś 2,5 kg. Dietę wystawiłem też w innym temacie także sorry za spam. Dzięki za pomoc.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na Mase do oceny

Następny temat

nie chudne!!!!!!

WHEY premium