SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na masę po 5 miesięcznym low carbie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 836

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Płeć

mężczyzna

Cel

masa mięśniowa przy jak najmniejszym otłuszczeniu

Waga

74.5

Wzrost

181

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

ok. 10 %

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

7.30-15.30 praca (14 trening) / sen ok. 22.30

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

siłownia 3 x w tyg. / aeroby 30 min raz w tyg.

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

5 miesiecy low carb - z 84 kg do 74.5

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

b.dobry

Stosowana lub planowana suplementacja

jabłczan kreatyny + bcaa + WPC wg braków
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
Witam,
proszę o pomoc w diecie. wszystkie mam nadzieje niezbedne informacje umiescilem w poscie.
teraz tak, nie chce od razu wskakiwać na 3100 kcal z racji, ze szybko lapie tluszcz. planuje zaczac od 2400 kcal i zrobic cos w stylu reverse diet. Wg postepow co tydzien bede dodawal weglowodany, na poczatku moze +200 kcal, pozniej im blizej 3100 kcal skoki beda mniejsze. Z czasem wzrostu ilosci weglowodanow w posilkach 1,3 i 4 ww bede dodawał w ostatecznosci do posilku nr 2 oraz jakies wegle proste bezposrednio po treningu (nie chce dostarczac weglowodanow w kazdym posilku z racji wczesniejszych doswiadczen - mocno mnie zalewalo. na sniadanie i w porach okolotreningowych lepiej mi to wychodzi na zdrowie...)

co do diety nie uwzglednialem warzyw - sa w posiłku 1, 2, 4 i 6 (ogorek, pomidor, brokuł).
co do kurczaka zdarzy sie zamiana na jakas chuda rybe, czasami wolowine, schab wieprzowy.
posiłek 5 - przekąska - zrodlo tluszczu maslo orzechowe zamiennie z migdałami, orzechami laskowymi.
posiłek 6 - twarog bedzie zamieniany jakas rybka (makrela wedzona, losos).

czekam na uwagi odnosnie diety.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Okej, dietetyczne założenia dobre. Dobrze że urozmaicasz twaróg o źródło o3 czyli tłuste ryby:)
1.Jest okej, ale proszę zamień te masło roślinne na zwykłe masło, lub klarowane...
2.Okej, ale idąc tym tropem, skoro mówisz że Cię zalewało to zrobiłbym to inaczej. Po pierwsze TEN posiłek byłby jako pierwszy czyli śniadanie bez węglowodanów, tylko białko i tłuszcze.
3.OK
4.ok
5.Taka lipa nie posiłek, ja bym to wywalił.
6.okej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
masło jest normalne, wziąłem tylko pierwsze z brzegu jak obliczałem zapotrzebowanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
a co do posiłku pierwszego z weglowodanami to chciałem z rana doladować sie weglami, a pozniej reszte przed i po treningu. odnosnie tej przekąski chodziło mi glownie o jakies zdrowe zrodlo tluszczy, a nie chcialem dawac bezposrednio w posilku potreningowym, z tej racji dalej godzine po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 199 Napisanych postów 1532 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 11842
Więc daj ten posiłek na dobitkę tłuszczy DO OSTATNIEGO posiłku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191500
Mało ważysz daj z 4 posiłki ++ shake po treningowy , tak spokojnie ułożysz pełnowartościowe posiłki. Wyrzuć masło orzechowe , dodaj ryb tłustych śledź , makrela czy łosoś także podroby dodaj.
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena diety 178 cm 85kg

Następny temat

Prośba o ocenę diety

WHEY premium