SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na masę - proszę o sprawdzenie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
siema
chciałbym was prosić o ocenę mojej dietki na masę

trochę o mnie:
wiek: 20
waga: 78 kg




pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
tą jogobelle bym wywalił, wiecej warzyw daj, węgli bym zmniejszył do 5g

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
dzięki,
z warzywami mam problem - a akdemiku mam tylko 2 palniki na gazie. Czasem robię po prostu kurczaka z sosem (jakiś łowicz czy cos) i tam są jakieś warzywka. Poza tym staram się jesć jedno jabłko dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
co do tej jogobelli - uzywam zwykle jakiegoś jogutu - bo te płatki owsiane z wodą to mi nie podchodzą. A z kolei ich gotowanie na mleku jest zbyt czasochłonne. A rano mam zwykle mało czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
płatki zalewaj ciepła wodą rano i po chwili można szamać, troche wody tylko nasiągną i dolewasz mleko, można wieczorem zalać tez, polecam placki owsiane lub ciastka. te kupowane sosy zamieniłbyn na domowej roboty cos, tamtych warzyw nie wliczaj, dodaj po 200g do kązdego posiłku

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
placki owsiane? taki omlet niby? możesz zapodać jakis krótki opis jak je przyrządzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
coś takiego https://www.sfd.pl/Placuszki_owsiane-t441175.html
lub szybko i smacznie z opiekacza: https://www.sfd.pl/Placuszki_owsiane-t441175-s61.html
dobór składników indywidualny

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4692 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22077
dzięki SOG poszedł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja dieta

Następny temat

Program komputerowy do obliczania diety - nowy

WHEY premium