SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta na masę, prośba o korektę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1792

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 500
cześć, wrzucam moją dietę na masę, byłbym wdzięczny o skorygowanie błędów, ponieważ z tego co widzę mam za dużo białka w niej, a za cholere nie potrafię manewrować tym, żeby zmieścić się w kaloriach,a jednocześnie żeby zapotrzebowanie było spełnione. wiek 22 lata, 180cm, 75kg. zapotrzebowanie wyszło mi ok, 3500 kcal, białko chcę trzymać jak należy 2g/kg masy ciała, ale jak widać trochę poszło w górę węgle i tłuszcz wg. mnie jest okej, według schematu tłuszcze 1-1.2g/kg masy oraz węgle 5,5g/kg masy. pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Wrzuć poprawioną dietę - podbiłabym tutaj węgle kosztem białka na pewno, a także tłuszcze kosztem węgli. Wrzuć 1,2g na kg mc tłuszczy, 2g białka, reszta węgle.
Korzystaj z tego:

https://www.sfd.pl/WĘGLOWODANY,_jakie_wybierać_-t1135388.html
https://www.sfd.pl/BIAŁKO,_jakie_wybrać_Z_czego_czerpać_-t1135440.html#post1
https://www.sfd.pl/TŁUSZCZE,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135648.html#post1

Staraj sie miec w posiłku i białko i węgle i tłuszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699657
Zdecydowanie za dużo białka . Na masie max 2g/ kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 500
Tak wiem, wiec powinienem obniżyć białko ma rzecz węgli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 134
tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 500
A reszta okej prócz tego? W czym poleciłbyś zwiększyć węgle, lepiej ryz podwyższyć w posiłkach czy dodać mlze jakieś przekąski?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Moim zdaniem absolutnie nie ok.
1 posilek - brak białka, 2 brak białka, bo wędliny to jest źródło chemii a nie bialka. 6 posiłek jałowy i niesmaczny, nie ma potrzeby jedzenia twarogu na noc i eliminowania węgli.
Ryz kura i oilwa to tez dość jałowy posiłek.
Mięso wpisuj i waż przed obróbka, bo tak wliczone zawyża białko. Brak warzyw, owoców,zróznicowanych źródel składników odżywczych.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-06-17 14:15:56

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 500
Wszystko ważone i wpisywane przed obróbka, nie byłoby sensu chyba ważyć po, do posiłku przed i po treningowym oczywiście wlatuje duża ilość warzyw, której poprostu nie wliczam w bilans, sugerujesz wiec zamienić 1 posiłek? Jeśli tak to jajecznica nedzie dobry rozwiązaniem, ale zaś białka podbije się więcej w bilansie.


Zmieniony przez - Zetibe w dniu 2018-06-17 14:21:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
deja vu
Moim zdaniem absolutnie nie ok.
1 posilek - brak białka, 2 brak białka, bo wędliny to jest źródło chemii a nie bialka. 6 posiłek jałowy i niesmaczny, nie ma potrzeby jedzenia twarogu na noc i eliminowania węgli.
Ryz kura i oilwa to tez dość jałowy posiłek.
Mięso wpisuj i waż przed obróbka, bo tak wliczone zawyża białko. Brak warzyw, owoców,zróznicowanych źródel składników odżywczych.



Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-06-17 14:15:56



1 posiłek jak najbardziej zawierajacy pelnowartosciowe bialko, polaczenie platkow mleka i orzechow jest ok. co do szynki jest to zrodlo białka, nienajlepsze ale raz na tydzien mysle zs bez problemu. Nie ma tez sensu jedzenia wegli na noc, bo liczy sie bilans calodniowy i jeden woli wszamac twarog, drugi ziemniory. Ryż kura oliwa to bardzo dobry posilek mimo ze nudnt jak cholera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Zetibe
Wszystko ważone i wpisywane przed obróbka, nie byłoby sensu chyba ważyć po, do posiłku przed i po treningowym oczywiście wlatuje duża ilość warzyw, której poprostu nie wliczam w bilans, sugerujesz wiec zamienić 1 posiłek? Jeśli tak to jajecznica nedzie dobry rozwiązaniem, ale zaś białka podbije się więcej w bilansie.



Zmieniony przez - Zetibe w dniu 2018-06-17 14:21:45


w jadlospisie masz np ugotiwana piers, o to chodzi. a 100g przed obrobka nie jest 100g juz po
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 500
To rozumiem, cały czas ważę przed i ta wagę wpisuje w jadłospis :) tylko zastanawia mnie ta ogromna ilość białka w całej diecie, wiec dobrym pomysłem będzie dorzucić więcej ryżu/kaszy np do posiłków okolotreningowych, a mniej kuraka dawać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 201 Wiek 4 lata Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2944
Bo 220g kuraka PRZED UGOTOWANIEM TO OKOLO 55-60G BIALKA, A NIE 75 JAK CI POKAZUJE BO WPISUJESZ JUZ UGOTOWANY
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaka woda gazowana jest najbardziej gazowana

Następny temat

Czy kalorie istnieja?

WHEY premium