SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta mika mentzera

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
wyczytałem gdzieś na necie, że mike mentzer spożywał "only 50g of proteins when he was cutting", wtf? co wy na to? co z odwieczną tezą ze trzeba tony bialka jeść??
przeszperam forum ifbb podrzucę link jak uda mi się go odnależć
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10581
co wy na to?

Jak na lato


50g? Niemożliwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
być może po treningu

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
własnie nie! 50g ogółem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
I maintain my weight at about 220 pounds and consume about 60 grams of protein a day, less than recommended for my weight, and I′m still growing muscle.



to nie to co czytałem pisząc ten post ale prawie to samo

a wiec jak smpa ? ?

Zmieniony przez - al2 w dniu 2010-05-08 19:27:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
na masie nie trzeba dużo białka ile on waży w przeliczeniu na kilogramy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
czytaj dokładnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 3317 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12722
"and I′m still growing muscle"
wiem że napisałeś na początku że na redukcji, ale przytoczyłeś tylko ten fragment, a nie tamten gdzie mówił że podczas wycinki więc...
tylko co to zmienia? Kto by chciał jeść dziennie tylko 250g mięsa? Przecież to mało:)

Zmieniony przez - Wampirate w dniu 2010-05-08 19:40:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 642 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1852
właśnie o to chodzi! wszyscy w około powtarzją ze trzeba tyle i tyle żarcia w siebie pakować a widzisz wyniki badań menztera z okresu gdy jadło 380g czy ileś dziennie i otwierasz oczy

wszyscy klepią i klepią jak stado baranów za przeproszeniem, że tyle i tyle musisz jeśc bo nie urośniesz a tu mamy żywy dowód, że to wcale nie musi być to prawda, a gdy trafi sie ktoś kto bez diety wygląda kozacko (nie mówimy o jakiś pro tylko o zwykłych śmeirtelnikach) to od razu mówią ze to przez gen bla bla i takie tam


edit. tego z wycinki nie moge kurcze znależć, ale drugi przykład też jest ok

Zmieniony przez - al2 w dniu 2010-05-08 20:00:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19827
Sranie w banie, nie wierze w takie pierdoły, gdybyś posiadał odpowiednią wiedzę to byś wiedział czy to jest możliwe. Dziwne że jakoś inni prosi pakują w siebie po kilka kilo mięcha dziennie a tu mamy fenomen który zjada 50 gram i jest ultra doyebany. Jak dla mnie to walnoł jakąś głupotę, albo wycieli to z kontekstu albo wcale tego nie powiedział i tyle. Nie wierz w takie cuda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wycinka z poprawą sylwetki

Następny temat

Dieta na mase ! ! !

WHEY premium