SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta masa 55kg 175cm

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 147
Witam, chciałbym was prosić o rady w diecie, czy jest dobra i mam pytania. do obiadu nie wiem co wrzucić bo w szkole to nie to samo co w domu, mogłaby być tam np makrela wędzona+ chleb żytni pełnoziarnisty ale ciężko z tym w szkole.

Więc co mógłbym tam wrzucić innego?

Jakieś dodatkowe rady?

Płeć : mężczyzna
Wiek : 18
Waga : 55
Wzrost : 175
Obwód klatki : 90
Obwód ramienia : 30
Obwód talii : 77
Obwód uda : 47
Obwód łydki : 33
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 13%
Aktywność w ciągu dnia : szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : wf 3 razy w tygodniu (bieganie/ćwiczenia) + co drugi dzień domowe ćwiczenia (pompki itp)
Odżywianie : Dieta
Cel : Masa
Ograniczenia żywieniowe : Brak
Stan zdrowia : brak przeciwwskazań
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : gainer 2 miesiące bez diety
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : narazie dieta, później zobaczę ( zależy od efektów)
Stosowane wcześniej diety : Brak

Zapotrzebowanie: 3000-3500kcal
Chciałbym tyć conajmniej 0.5kg na tydzien

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 147
nie wstydze sie, po prostu ciezko bym mial z dojazdem, zreszta wracam do domu srednio o 17 a posilek przed treningowy o 17 jest a zanim na autobus pojde i zajade na ta silownie to spokojnie godz, gdybym mial blisko to tak, ale wole w swoja zainwestowac i miec na miejscu, cwicze kiedy chce i ile chce, u mnie np w miescie 1 silka 120/m karnet. w drugiej nie bylem ale podobnie pewnie. pol roku i 700zl , wole zainwestowac w swoja


piotrek a mam pytanie: mama coś pytała sie ze zimne te dania w szkole będę miał a ja ze to normalne przecież jak odgrzeje? zimne dania nie tracą jakiś wartości odżywczych czy coś?


Zmieniony przez - KiLuu w dniu 2015-12-08 18:07:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
bierz posiłek w pojemnik i tyle

obiad chleb ?

za dużo białka w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 147
obiad chleb - dodalem cokolwiek bo nie dało się zapisać dziennika, co proponujesz zamienić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 147
ostateczny mój plan, przydałoby się trochę zrzucić białko i trochę dodać węglowodanów, jak by ktoś miał jakieś pomysły na poprawki śmiało mówić, jak nie to zostanę przy tym












Zmieniony przez - KiLuu w dniu 2015-12-05 22:21:18

Zmieniony przez - KiLuu w dniu 2015-12-05 22:33:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
teraz to gorzej wygląda, trzeba było tylko porcje zmienić :D
kajzerki nie nadają się

posiłek potreningowy też

wpisuj produkty przed obróbką termiczną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 785
ja bym zrezygnował z owocow przed i po treningu i z weglowodanow na noc, to przedewszystkim. no i te kajzerki wyj**al
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 34 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 767
Uzyj sniadania z pierwszej rozpiski z jajkami ( dasz rade zjesc 100g platkow z tylko 200ml mleka ? ) w posilku drugim zastap twarog chudy twarogiem poltlustym
Z posilkiem trzecim to dobrze by bylo jak bys wrzucil tutaj jakis ryzyk z tlusts ryba (sledz lub makrela , lub losos jesli koszta nie za problem ) i warzywa do tego

Skoro przedteningowy masz o 17 a po trenigowy o 19 to od ktorej do ktorej robisz trening ? Mozesz zrobic sobie 1 pozadny posilek pelnowartosciowy po treningu a kolacje same ww zlozone


Zmieniony przez - Piotrek83J w dniu 2015-12-06 13:20:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 147
juz sam nie wiem jak to zrobic.... ww na noc? ciezko bede mial brac do szkoly ryz z ryba, makaron, twarog, za duzo tego, najlepiej zebym mogl wziac w jeden pojemnik danie i np banan i serek a tak to nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Możesz wrzucić ww na noc jak chcesz, co do drugiego problemu to wystarczy kupić mniejsze pojemniki, albo wziąć jeden/dwa posiłki w pojemniki a jeden zrobić np. kanapki z dobrego pieczywa z mięsem

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 147
a ten pierwszy plan dobry tylko porcje zmniejszyc zeby mniej bialka bylo? i oczywiscie w obiad cos wrzucic?


Zmieniony przez - KiLuu w dniu 2015-12-06 16:08:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowanie masy mięśniowej

Następny temat

Redukcja 84 kg. Dieta do oceny

WHEY premium