SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 101
Wiek : 23
Waga : 72
Wzrost : 180

wcześniej leciałem na podobnej diecie, ale od 2 miesięcy masa stała w miejscu, poprzednia dieta to około 3500kcal

ogólny zarys diety, nie dodawałem warzyw
gainera i carbo traktuje jako podbicie kcal bo nie jestem w stanie jeść z samego zarcia zeby dobić 4000 kcal


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
Nic dziwnego że stała masa błędów
Zmniejsz białko do 2 na kg masy ciała.
Gainera daj tylko po treningu
Carbo wywal
Daj inne źródło tłuszczu zamiast słonecznika : np. tłuste ryby, olej lniany, jajka, oliwa z oliwek, orzechy, masło, olej kokosowy, sery podpuszczkowe, olej rzepakowy
Mało węglowodanów złożonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
O Której wstajesz i o której idziesz spać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 101
wstaje róznie bo zalezy od pracy
przeważnie jakoś między 8-10 rano, ale zdarza sie 5-6
spac ide kolo 12-1 w nocy

Zmieniony przez - expset w dniu 2014-09-04 17:51:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
jakie to ma znaczenie
zrób te zmiany co mówiłem
wrzuć dietę wtedy zobaczymy co dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
otóż ma znaczenie. Skoro kładziesz się spać o 12-1 to ostatni posiłek o 20 jest za wcześnie. Spokojnie możesz ostatni posiłek jeść 22-23. Jedząc od 10 do 20 nie dajesz rady jeść odpowiedniej ilości kcal z pożywienia i używasz carbo i gainera. Jak byś rozciągną dietę w czasie to dasz radę jeść więcej i nie będziesz potrzebował tyle odżywek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
Od 10 do 20 masz tylko 10 h jedzenia jak zrobisz tak jak napisałem będziesz miał 12-13 h.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
To teraz odnieść się do koncepcji np modelu żywieniowego gdzie w ciągu kilku godzin ludzie jedzą po kilka tysięcy kcal albo niektórzy mają taki wyrzut katecholamin rano, że przez kilka godzin nic nie zjedzą.
Każdy jest indywidualnością i wydłużenie czasu jest sprawą marginalną, najpierw trzeba w diecie zmienić podstawowe błędy, potem zająć się szczegółami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 917 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16004
Na pewno trzeba poprawić błędy w diecie, ale wydłużenie diety w czasie może pomóc w jedzeniu wiekszej ilości pożywienia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trzeba wziąść sie za siebie ! jak schudnąć ? POMOCY !!!

Następny temat

Dieta - ocena

WHEY premium