SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta i trening dla 105 kg

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam taka mala prosbe jak by ktos rozpisal bilans kaloryczny, diete, i aeroby dla faceta wazacego 105kg bym bym bardzo wdzieczny ok
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Stary zlituj się, jak sobie to niby wyobrażasz ?
To nie forum dla wróżek, inna będzie dieta dla osoby, która siedzi 8 godzin przy kompie, a inna dla drwala albo górnika. Nikt za ciebie tego nie zrobi, ołówek w łapę i działaj.

Czy "ten" facet ma 10 kilo tłuszczu czy 50 ?
Zero danych. To tak jakbyś zapytał:
"podajcie mi jakim tramwajem dojadę do kumpla"
i tyle...


Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2006-07-13 01:19:04

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1060 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3925
j/w

napisz czy jestes aktywny fizycznie,ile masz % bf,ile możesz siedzieć na siłowni w tyg,ile lat bo to też ważne itd....aha no i jaki masz cel

*** Mafia Ślązaqf ***

"...a ch*** warci tyle ile cisza w eterze.....ciiii....no i lipa frajerze..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ten koles pracje jako ochroniarz i jest w miare aktywny jezdzi na rowerze duzo itd ale jest strasznie zatluszczony nie liczylem ile ma bf a mu potrzeba rozpiske zeby zaczac od sierpnia ma 25 lat najlepiej zeby trening byl rozpisany na 5dni 3dni aerobow a 2 ogolnego treningu na silce a zalezy mu na zrzuceniu fatu nie musicie pisac duzo dajcie jakies wskazowki a ja reszte zrobie tylko nie wiem jaka dieta dla kogos kto chce schudnac bo bardziej umiem diete na mase ok dzieki za odpowiedzi:):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomoze ktos w opracowaniu treningow i diety dla niego??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o poradę:)

Następny temat

Trenig na brzuch kratka w 1 miesiac

WHEY premium