SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta i odchudzanie

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7
witam! gram w piłke nozna, dlatego chciałem sie dowiedziec co powinienem jesc aby trzymac forme, szczegolnie teraz w okresie przygotowawczym??? zamierzam rowniez jak najszybciej zrzucic pare kilogramow oraz stopniowo tkanke tłuszczowa zamieniac na tkanke miesniowa. majac 16 lat mierze 177cm i waze 70kg, jednak chce zchudnac dla rzezby ciała, poprawy siły oraz poprawienia formy i zrecznosci. prosze o pomoc, piszcie! z gory dziekuje!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2223
chyba każdy w twoim wieku o takim czymś marzy dla utrzymania formy wystarczy regularny trening, a jeżeli chodzi o jedzenia to nie ma chyba jakiś specjalnych prodkuktów dzięki którym będziesz lepszy chyba że doping albo kreatyny nie kreatyny itp

-' dzień, w którym Cie spotkałem był najpiękniejszym dniem w moim życiu ;** MoooJa Piłka :***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4104
poszukaj tematu o edku:)

a masz znaj moje dobre seRce

https://www.sfd.pl/TRENING_PIŁKARSKI_-_wszystko_co_Ci_potrzebne_by_się_rozwijać-t309312.html

Zmieniony przez - r1920r w dniu 2010-03-08 23:59:19

dawny uzytkownik 369258 :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 9906 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 174402
Człowieku masz idealną masę. Rób ogólnorozwojowy trening.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szkoła sportowa

Następny temat

kilka pytań - suplementy

WHEY premium