SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta do poprawy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 548
witam
Czy moja dieta ma właściwe proporcje ? wiek 20, 184, 14 miechów na siłowni, trening siłowy - 3x w tygodniu. SFD wyliczyło mi 3500 kalorii, 150 bialka, 500 wegli i 120 tłuszczy. co jest do poprawy ? w przypadku kanapki to 100g uznałem jako jedną kanapkę.


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 548
pomoze ktos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
dieta tragiczna.
Zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady dietetyka, dieta zostanie opracowana precyzyjnie dla Ciebie.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 548
jakby ktoś to za mnie zrobił w 100% to byłoby to zbyt proste :) poczytam poczytam, w srode wrzuce nowy wzór do oceny ;) będzie git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 624
Zrobiłem Ci dietę, teraz powinno sie wszystko zgadzać.

Taki jestem dobry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 624
Ważne uwagi: Nie jedz ziemniaków (zastąp je ryzęm), białego pieczywa (zastąp je razowym-żytnim), nie pij tyle napoji słodzonych typu "pepsi" bo mają dużo cukru i węglowodanów prostych (węglowodany proste to takie które szybko ulatniają sie z naszego organizmu przez co mamy energie na krótki okres czasu), pamiętaj że mleko, twaróg itd. powinny mieć niski % tłuszczu (jego zatem uzupełnisz orzechami arachidowymi - tłuszcz z orzechów jest zdrowszy)... chyba tyle co powinienneś wiedzieć. Na górze masz diete dokładnie ją przeczytaj i wyciągnij wnioski. Pozdrawiam i życze progresu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 548
od wczoraj się mocno edukuje :D dość pozno zaczałem przygodę z dietą, ale efekty jak na brak diety, a na przestrzeganie kilku zasad są w porządku, co swiadczy o zdolnosciach genowych, co teraz chce wykorzystać walcząc z dieta. Poznałem duzo zasad, porad itd, i powoli bede je wcielał w zycie i zmieniał nawyki ;) dzięki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Parę pytań

Następny temat

Zbilansowana, spokojna redukcja

WHEY premium