SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta do oceny na mase

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1595
Witam, proszę o ocene tej diety, wracam po 2 miesiącach (praca za granicą) na masę i ułożyłem coś takiego. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1595
coś chyba dieta nie weszła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Witaj,
Żeby w ogóle coś poradzić Ci musimy wiedzieć dane o Tobie, gdyż bez tego nie wiemy dla kogo jest dieta . Wypełnij ankietę działu i wklej ją tutaj https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1595
WZÓR PRAWIDŁOWO WYPEŁNIONEJ ANKIETY
Cel: masa
Płeć : mężczyzna
Wiek : 20
Waga : 76
Wzrost : 169
Obwód klatki : 105
Obwód ramienia : 38
Obwód talii : 84
Obwód uda :
Obwód łydki : 41
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : hmm.. prawde mówiąc nie wiem aż tak strasznie dużo nie ma
Aktywność w ciągu dnia : praca, trening
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 3x w tygodniu siłownia
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : nietolerancja laktozy
Stan zdrowia : nadciśnienie
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : CLA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tylko takie które nie podnoszą ciśnienia
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1595
Odżywianie :staram się diete trzymać
Cel :masa
Ograniczenia żywieniowe
Stan zdrowia :
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : cm3
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : pewnie
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana
Od odżywiania w doł tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1595
podbijam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Witaj,
Jeśli masz nie tolerancje laktozy mleko nie umieszczaj w jadłospisie jedynie bez laktozy , patrząc na wartości jakie masz w diecie to wyszło Ci za dużo białka ( wystarczy Ci 140-160 gram ) a tłuszcz daj na poziomie 100 gram.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1595
a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1595
Ale jeśli ustawie 140-160 gram tak jak mówisz to pełnowartościowego będzie mniej niż 2g na mase ciała (bo makaron również ma białko niezbyt dobre z tego co wyczytałem), co do tłuszczów 100 g to musiałbym jeść więcej węgli których już niezbyt mam siłe jeść szczególnie w ten upał, co poradzić?? Dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1595
Jeszcze mam jedno pytanie, bo przeczytałem że powinno się spożywać 2:1 proporcje miedzy omega 6-3, czyli w moim przypadku to 30 g, a na innych postach piszą że ok. 10 g. Olej lniany który pije wg. producenta ma 55% omega 3 także spożywam ok. 30 g według diety u góry, czy to nie za dużo? Może dać mniej tego lnianego na rzecz oliwy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

1200 kcal - dlaczego tyję?

Następny temat

Pierogi na diecie

WHEY premium