SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2103

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1515


23 lata, 173cm, 76kg

zapotrzebowanie 2400kcal
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Ok,
1. Ocet, cukier i 100 roznych ulepszaczy, wiec chemia i syf. Najlepsze swieze, ew kiszone z pewnego zrodla...
2. Ser zolty w malych ilosciach OK
3. Sprawdz w tabelch zywieniowych zawartosc WW i IG w jednym i drugim... http://www.dobradieta.pl/fakty.php
4. Mozliwe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1515
mam tez kilka pytan ktore nasuwaja mi sie podczas dalszego czytania forum.

nie pamietam wszystkich w tej chwili al np

1.bialka jaj przyrzadzacie jakos czy walicie je surowe ze szklanki?
2.produkty odwazamy przed czy po przygotowaniu? (ryz np zwieksza wage 3 krotnie i jestem w kropce)
3.samym bieganiem zamiast treningu cos sie uzyska? (nie planuje tego ale dobrzeby bylo wiedziec)

ps.diete poprawie, ten serek wiejski (czyt.angielski wynalazek jakis-jest nie zdatny)
ps2.jesli oceniasz juz uwzglednij ze ni przelkne zadnej ryby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
1. Smaz, gotuj, bo na surowo, tylko na wlasne ryzyko. Ogolnie cale jajka, do 6 dziennie mozna spokojnie wxinac.
2. Przed
3. Bieganie daje sporo, ale najlepiej polaczyc je z treningiem silowym (3 dni silka, 3 dni bieganie/HIIT)

W diecie cos mi z bilansem tluszczy nie gra...
Szynke zastap pozadnym miechem/jajami...
Ogolnie wiekszej lipy nie ma, ale przrlicz wszystko jeszcze raz. Uzyj dziennika Vital-Maxa (posty podwieszone).
powodzenia,

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2008-12-02 17:20:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1515
biegi rano a silka po poludniu to dobry pomysl? przypuscmy 6 razy w tygodniu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
To jaja, jakies ? Silka 6 razy ? Byles kiedys na silowni ?
No mniejsza z tym...
Mozesz biegac codziennie, na przyklad rano ( ale po porzadnym posilku ), a silownia 3 razy w tygodniu w zupelnosci wystarczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1515
mam kilka pytan...

zaczne od diety (wage produktow rozloze jak juz bede wiedzial co przyrzadzac)

7.30
platki owsiane
mleko
jaja
orzechy

10.00
chleb pelnoziarnisty
oliwa z oliwek
szynka drobiowa (kilka plastrow)
warzywa (pomidor,ogorek,salata,papryka)

13.00
serek wiejski
warzywa (pomidor,ogorek,salata,papryka)

16.30 przed treningowy
ryz brazowy/makaron razowy/kasza
piers z kurczaka
warzywa


19.00 po treningowy
ryz brazowy/makaron razowy/kasza
piers z kurczaka
warzywa

21.30
serek wiejski

1.czy rozklad produktow wyglada przyzwoicie?
2.o ile poradze sobie z posilkami w ciagu dnia przeraza mnie wizja zjadania kurczaka (gotowanego) dwu krotnie miedzy 16.30 a 19.00. Czym go zastopic??? (nienawidze ryb)
3.czy posilek po treningu jest istotny? (nie jestem glodny po treningu, zmuszam sie do kurczaka ktorego jadlem 2h wczesniej)
4.czy ktos moze podpowiedziec jakich produktow jescze mozna uzyc?

i najwazniejsze
5.Probuje stosowac diete (nie jest ona taka bym czul sie glodny). Dawno temu zauwazylem ze jak nie zjem do godz ok.10 zaczyna bolec mnie glowa-o 15 bol sie nasila a wieczorem jest juz nie do zniesienia (nie daje spac,konczy sie zwracaniem...no wlasnie niczego, nie jestem wstanie jesc podczas tego stanu) moje pytanie brzmi czym jest to spowodowane? czego mi moze brakowac? W diecie (od tygodnia) wykluczylem poranna herbate z cukrem oraz wypieki (i wczoraj np moj koszmar powrocil). Do tej pory adlem jakies tam kanapki zazwyczaj (platki z mlekiem nie wystarczaly) no i wlasnie wypieki (nie zawsze) oraz herbate z cukrem. Czy to moze byc brak wody??? mam nadzieje. Podpowiedzcie cos. Wody nie wypijam zbyt duzo

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1515
odnosnie pytania 5.

Tak samo dzieje sie naprzyklad po dlugim meczu na sloncu - bole glowy itd...


oraz...jestem calkowicie zielony jesli chodzi o suplementy. Jakie, kiedy i ile stosowac? O jakies dostepne w angli nazwy bym prosil?

23 lata (od 25 grudnia ) 173cm 76kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
1.Zaglab sie w lektore postow podwieszonych.
2.Koniecznie zastosuj dziennik posilkow do komponowania diety i sprawdzenia wartosci produktow, a nie bedzie problemu z jedzeniem kurczaka dwa razy dziennie. Ja tez nie wyobrazam sobie jedzenia fileta z kury wiecej niz raz na dzien, ale sa inne wartosciowe miesa(wolowina, wieprzowina) i zrodla bialka.
3. Rozklad posilkow przyzwoity, ale urozmacaj to, bo szybko taka dieta sie znudzi...
powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1515
pytanie

jestem poczatkujacy wiec nie ma sensu zakladac tematow w kazdym z dzialow.

Czy wskazane jest pobieranie witamim w formie tabletek?
jem sporo warzyw ale nie zaglebiam sie w ich skladniki mineralne

oczywiscie chodzi o redukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Jezeli masz zwiekszony wysilek fizyczny, to minearly typu magnez, chrom itp ,moga byc niezbedne. Witaminy, jesli sa braki w diecie co do warzyw itp (innymi slowy nie zaszkodza, bo tych nie mozna dac za malo...:- )...
powodzenia,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1515
witam ponownie

1. czy warzywa ze sloika w zalewie octowej to dobry pomysl? mozna sie tym zajadac? na etykiecie rzadko kiedy na takich produktach podane sa dane b/w/t a jak juz sa to tylko "te" dane.
Wiem ze dodaje sie do nich cukru ale zalewy nie spijamy hektolitrami.Chodzi mi o salatki warzywne

2.jak mam rozpoznac czy dobrze trawie laktoze? czy posilek oparty na serze zoltym to dobre zrodlo bialka?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak ułożyć sobie diete w najprostszy sposób

Następny temat

Redukcja dla koleżanki

WHEY premium