SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta do korekty i oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3277

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25

Płeć

mężczyzna

Cel

redukcja

Waga

88

Wzrost

185

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

25-30%

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

na powietrzu zwykle na nogach, czasem w biurze

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

siłownia domowa w garażu raczej hobbistycznie od jakichś 3 lat, częste przerwy, jednak gdy ćwiczyłem bylo to dość intensywnie 3-4x/tydzień 40-90minut

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

obecnie planowane 3000kcal

Stosowana lub planowana suplementacja

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 418
Witam, to moja pierwsza dieta, zdecydowałem się w końcu trzymać michę" bez skoków w bok" ;P
Proszę o ocenę i ewentualne rady, może jakieś pomysły, z góry dziękuję

Cel: redukcja
Płeć : mężczyzna
Wiek : 26
Waga : 88
Wzrost :185
Obwód klatki : 107
Obwód bioder :108
Obwód talii : 92
Obwód uda : 62
Obwód łydki : 43
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 25-30%



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Wrzuć zdjęcie sylwwetki bo jeśli masz 25% bf to sugerowałbym inne wartości makroskładników w diecie.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 418
Dodałem zdjęcia w profilu. W takim razie co zmienić i jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 418
Czy mógłbyś proszę rozwinąć myśl o innym podziale makroskladnikow?


Zmieniony przez - feelalive? w dniu 2016-01-25 23:50:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 418
Może tamten plan był zbyt beznadziejny żeby go poprawić, w takim razie zamieszczam dzisiejszy dzień. Nie stosowałem nigdy wcześniej żadnych diet, po prostu jadłem to co wg siebie uważałem za w miarę zdrowe. Kontakt z siłownia znaczą się ok 5 lat temu, ćwiczyłem ze 3 lata tak hobbistycznie, dla odreagowania, z przerwami. A ostatnie 2 lata to praktycznie przymusowa przerwa z powodu złamania głowy kości łokcia...
Więc, jeszcze raz proszę o korektę i rady, chce się nauczyć na co zwracać uwagę i zawracać wam głowę jak najmniej ;P
bo po czytaniu samych artykułów mogło mi coś umknąć...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 418
trzeba zapłacić żeby cokolwiek skonsultować, czy jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 418
aha, rozumiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191504
Wrzuć zdjęcie sylwetki, gdyż lepiej widać jaki masz poziom zatłuszczenia i myślę że warto by było przejść na low carb. Jaki masz trening ?
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 418
Dzięki!

Trening aktualnie zacząłem FBT, 3x w tygodniu ok 60-90 minut, czasem też biegam po ok 20min.
Trening A
-Przysiady ze sztangą na karku
-Wiosłowanie sztangą nachwytem
-Wyciskanie sztangi na ławce poziomej
-Wyciskanie sztangielek na ławce siedząc
-Uginanie przedramion ze sztangielkami supinacją stojąc

Trening B
-bieg w tempie 10km/h
-"Martwy ciąg"
-Podciąganie na drążku w uchwycie neutralnym
-Wyciskanie sztangi sprzed klatki piersiowej podchwytem siedząc
-Wyciskanie sztangi na ławce dodatniej
-Wyciskanie "francuskie" sztangielki jednorącz leżąc

zdjęcia wrzuciłem tutaj:
http://potreningu.pl/profile/feelalive.3#/date/2016-01-25

ale proszę, dodam też tutaj








Zmieniony przez - feelalive? w dniu 2016-01-28 16:39:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 418
w takim razie spróbuje low carb, w sumie sam się nad tym zastanawiałem, ale stwierdziłem że może starczy po prostu zejść z kalorycznością...
Wg kalkulatorów mam zapotrzebowanie ok 3150 kcal, wiec redukuje do jakichś 3tyś.
Jest troche kombinowania żeby to osiągnąć, ale mam nadzieje że w miarę sensownie mi to wyszło.











Zmieniony przez - feelalive? w dniu 2016-01-28 17:58:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 418
Nie potrafię ułożyć diety na piątek, postnej, bez mięsa. Ktoś może podpowie jak mógłbym wyciągnąć tyle kaloryczności?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Słów kilka o podwieczorku

WHEY premium