SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta do aerobów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1281

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 513
jak to jest wkońcu z tymi aerobami, robić je czy ich nie robić wkońcu
np. jak robie 5min przed treningiem na rozgrzewkę normalnie trening później, a po nim 20 min treningu, niby schudłem i w sumie sam sobie odpowiedziałem na pytanie ale stosowałem do tego ostrą dietę, chodzi mi o to czy dalej jak bede tak ćwiczył+dieta+suple to bede rósł czy co bede stał w miejscu i to bedą tylko bezsensoweni wydane pieniądze na suple które i tak "wyjeżdże" na rowerze, bo strasznie obwisły stałem się po tej diecie i chciałbym spuchnąć ale tym razem mięśniowo :] i jak powinienem teraz zacząć jeść zeby nie spuchnac tłuszczowo


HOOLIGAN HEAVEN
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Nie bardzo rozumiem Twoje pytanie. Robisz 5min aerobow rpzed treningiem? Chcesz robic redukcje czy mase? Jak redukcje to dieta na radukcje (posty podwieszone) i trening a po treningu ok 30min aerobow lub 45min rano naczczo. Jezeli masa to dieta na mase, trening a aeroby tez mozesz robic dla zdrowia i w przypadku szybkiego łapania tluszczu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
o co chodzi aeroby mają pomuc w roskreceniu metabolizmu

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Drugie sniadanie- POMOCY!

Następny temat

BIEDRONKOWY TUŃCZYK

Wiecej