SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta dla gornika 83 kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 198
witam planuje przybrac około 5-7 kg mieska i ułozyłem sobie diete bo przez wakacje z jedzeniem sie nie dało i troche spadło hehehe i wygladałoby to mniej wiecej tak :

1. jajecznica z 4-5 jaj albo gotowane jajko + pieczywo + warzywko .
2. ryż + twaróg 100 g
3. Ryz + kurak
4. ryż + kurczak ( albo twaróg) badz rybka * filet z makreli z puchy badz tunczyk )

5. Platki owsiane z mlekiem + warzywko jakieś albo owoc
6. 200 g Twarogu

do tego planuje zakupić jakiegoś gainera i teraz najgorsze , Pracuje na scianie i na 4 zmiany 6 / 12 / 18 /24 co brać do pracy ?? bo jak ktoś wie co to jest gornictwo i jak tam się pracuje to wie ze nie wezme pojemnika z ryzem i kurakiem ;d do tej bory brałem kanapki z szynka z indyka badz kuraka .

Prosiłbym o pomoc i ewentualne korekty w mojej diecie z gory dziekuje i pozdrawiam.

Zniszczę przeciętność, zniszczę wygodę, a gdy przyjdzie na mnie czas nie pozostawię po sobie dziedzictwa żalu - żalu, że czegoś nie zrobiłem.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5401 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136802
Dodaj zdrowych tłuszczy: oliwa, lniany, orzechy. Jak chcesz budować masę jedz też tłustsze mięsa: wieprzowina, tłuste ryby. Musisz wyliczyć swoje zapotrzebowanie i rozkład btw w tej diecie, co sobie teraz stworzyłeś. Wtedy dodasz takie produkty i w takiej ilości, jakiej ci brakuje - za mało białka, to dodasz białka itd. Przejrzyj przepisy działu Kuchnia, tam jest od groma dań na różne okazje, popatrz, z czego skorzystasz. naleśniki z nadzieniem, jakieś tortille, może podudzia faszerowane ryżem? owiniesz folią spożywczą i będziesz wysuwał w miarę jedzenia, jak kebaba z budki. Na kolację na pewno dodaj jakieś tłuszcze, sam twaróg to za sucho.

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening przeplatany masa/redukcja 6tyg/3-4 tyg

Następny temat

pomocy! jak zacząc diete? i jaką polecacie dla mnie.

WHEY premium