SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta dla anorektyczki

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 22 lata ważę 42 kilo mam 163,,, czy to już anoreksja???? nigdy nie chciałam nią być zawsze marzyłam by przytyć ale ja po prostu nie jestem głodna..... dzisiaj wróciłam od lekarza który ciągle sugerował mi, że mam anoreksje,,,, co jeść by przytyć- jeśl to anoreksja co mam robić??????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 421 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11287
zawsze marzyłam by przytyć ale ja po prostu nie jestem głodna
To świadczy, ze anoreksji nie masz. Zarejestruj się i załóż temat w dziale Ladies SFD. Tam Ci dziewczyny pomogą...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dokładnie, anoreksji nie stwierdza się tylko po tym, ze jesteś chuda, ze masz niską wagę, sory, ale anoreksja to choroba psychiczna, zaczyna się w głowie, nie stwierdza się jej tylko i wyłącznie po tym, ze schudłaś.
jeśli chcesz przytyć i uważasz, ze jesteś za chuda, nie boisz się większej (normalnej) wagi, czujesz się dobrze w swoim wyglądzie i nie próbujesz jedzeniem, bardziej niejedzeniem zagłuszyć swoich emocji, obaw przed czymś, większych problemów, lęków itp. to, to nie jest anoreksja.
anoreksję po pierwsze leczy się też u psychologa/psychiatry, a nie przez samo jedzenie, bo osoba chora na anoreksję panicznie boi się jeść, i sama na pewno nie da rady się przemóc, bo jest to cholernie trudne, no chyba, że ma na tyle siły, by to przezwyciężyć.
i tak jak piszę anoreksji nie da się stwierdzić tylko i wyłącznie po wadze, wiadomo to jest jakiś wskaźnik, który pomaga jakoś ją stwierdzić, ale jak pisałam to dzieje się w głowie.

jeśli Ty tak nie masz, to lepiej przejdź do tego działu co wyżej osoba napisała, ułóż dietę i powinno być ok.

Powodzenia i mam nadzieję, że to nie jest anoreksja, bo może tak łatwo to nie pójść jak w samym przytyciu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co obniża ciśnienie krwi

Następny temat

wysylka do szwajcarii

WHEY premium