SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta ckd + scorch + tight + odż. białk.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 511 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15392
Krótko i na temat:
Waga 80 kg
Wzrost 182 cm
Wiek 22 lata
Staż 5-letni
Cel: pozbycie się tłuszczu z okolic brzucha, wyrzeźbienie mieśni

stosuje diete low carb. Ale nie mam czasu na przyrządzenie sobie posiłku ze względu na uczelnie. Dlatego jako posiłek białkowo-tłuszczowy jem 2 op serka wiejskiego. Dostarcza mi to 36g białka i 18g tłuszczu. Do tego rzodkiewka bądź pół pomidora. Do tego łyżka oleju z oliwek.

Dziennie z moich wyliczeń muszę dostarczyc 170g białka i 160 g tłuszczu
Jeżeli podziele to na 6 posiłków to na każdy pojedynczy przypada około 30g białka i 25g tłuszczu.

Muszę wiedzieć czy to wystarczy mi nawet gdybym musiał konsumować systematycznie ten posiłek przez cały dzień, czyli 4 razy dziennie,bo stosuje jeszcze odżywkę białkową(matrix) 2 krotnie w ciągu dnia dostarczając 60 g białka.

Stosuję do tego Scorcha i Tighta
Co trzy godziny porcja: 1 tight, 3 scorch, 1 tight na godzine przed treningiem, 3 scorch po treningu.

Trening 3 razy w tyg z aerobami 45 minutowymi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 731 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3713
i co sa efekty???????

http://www.sfd.pl/temat274664/  końcowka redukcji by rike

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 511 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15392
pewnie, że są efekty
3 kilo w dół,zauważalne cięcie mięśnia

jeśli chodzi o diete to nie do konca jest tak jak pisze
jem jajka, mięsa, ryby, ale głównym produktem ze wzgledu na szybkosc podania bedzie zawsze ten serek z pomidorem i łyżką oliwy
nie mogę się stołować na uczelni gorącym schabem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
tez napierdzielam po 2 serki wiejskie
urozmaicaj troche
jajka sadzone czy twarog z oliwa/smietana to tez nie wymagaja specjalnie duzo czasu albo tunczyk z oliwa
no ale te serki sa spoko, nie dosc ze mi smakuja super to otwierasz i szamasz
tylko jak sie do nich oliwe doda to po chooju

a great flame follows a little spark

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kawa+ile coffy ?

Następny temat

KOKTAJL NA MASE !

WHEY premium