SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

dieta a kasa.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2961
witam.
co jesc aby rosnac? to wiem.
skad brak kase aby rosnac? tego nie wiem.
obliczajac powinienem oprocz posilkow jakie jem czyli sniadanie obiad i kolacja zjesc jakies 2-3 twarozkow dziennie, oczywiscie moga byc to tez inne pprodukty ale twarog chudy ma naj stosunek bialka do ceny. jedzac 2 twarozki dziennie obliczjac 1 twarog 2,70 zł razy 60= 162zł/mies. moge przeznaczyc moze ok. 100 zł. czy ma ktos jakies madre wyjscie z tej sytuacji?
moze napiszcie jak u was to wyglada?
skad macie kase i jakie sa wasze ulubione produkty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 231 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4370
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1791 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38915
niestety to nie jest tani sport.ja też staram się jak najmniej na to wydawać ,bo robie to amatorsko i mam inne priorytety...
jednak 100 zł to za mało chłopie na cokolwiek.zastanów się nad innym sportem.może jakieś sztuki walki,a siłke dodasz potem jak ci się lepiej troche ułozy w życiu
niestety bez odpowiedniej podaży makroskładników trening nie ma sęsu....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10244
pierś z kurczaka, tanie chude mięso- 15zł za kg kupisz. tanie węglowodany-owsianka 1,50zł za pół kilo. Więcej ci nie trzeba

Muay Thai - treningi chętni pisać gg 8525260, mail [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
twaróg można kupić taniej w dyskontach

skąd mamy pieniądze niektórzy pracują..
a temat ze wzrostem jak wyżej szukaj

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2961
ok. wiec z jakimi min. kosztami mam sie liczyc? mysle ze 200 zl powinno na podstawy starczyc, poprostu chce wiedziec bo nie mam zamiaru cwiczyc bez maksymalnego wykorzystania moich wypocin. i 1 pytanie czy litr mleka do szkoly nie byl by bardzo zlym rozwiazaniem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
byłby złym rozwiązaniem poczytaj troszkę
tanie źródła białka: kurczak,jaja,ser
ww kasza jęczmienna gryczana ryż owsiane
tłuszcze oliwa, teraz możesz dostać orzechy włoskie
pozdr czytaj tyle Ci pozostaje

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1240 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8570
Za 200 zl miesiecznie nic nie sklecisz porzadnego, chyba ze na porzadna redukcje to moze cos kolo tego wyjdzie, minimum 300zl musisz przeznaczyc, mi wyszlo 280(bez warzyw i wody) na miesiac i jestem zadowolony, a dieta spelnia wymogi

Don't be afraid to be weak,
don't be too proud to be strong.

www.wolny-finansowo.pl - zarabianie online i revshare
www.treningnamase.com.pl - indywidualne diety i plany treningowe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
jesc musisz, to chyba oczywiste, glodzenie sie nic nie da, a moim zdaniem przestrzeganie diety nie musi oznaczac wzrost wydatkow na jedzenie, przeciez odstawiasz fastfoody itd, poza tym watpie abys sie najadl plasterkiem wedliny, a porcja kurczaka to okolo 2zl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2961
a czemu mleko jest zlym rozwiazaniem, czytalem juz wiele ale mowie tez o wlasnym doswiadczeniu ze jajek nie bede targal ze soba i moge wziasc mleko poprostu. jedni mowia ze nie pic mleka bo laktoza inni ze litr 2 dziennie pic, wiec moze cos szczegolowiej? a dieta za 200 zl mysle jakas podtawowa byc moze nie musi perfekcyjna.

do kk3: nie wiem co ty piszesz do mnie o jakims glodzeniu sie i najedzeniu 1 plasterkiem szynki ? xD

Zmieniony przez - powerdolar w dniu 2009-11-09 14:37:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1485 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17897
to byla ironia, moze lepiej zainwestowac w edukacje niz silownie.
zamierzasz wypijac litr mleka na jednej przerwie? bo tylko tak dostarczysz porządna ilosc np bialka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

<b>DIETA DO OCENY - REDUKCJA</b>

Następny temat

jak zwalic tluszcz

WHEY premium